Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@PanMuchomorek: Ja nie wiem skąd ty się urwałeś ale widzę to jakaś Polska mentalność. Skąd taki kanon? Nie żadne mass media. Ano tak się składa, że takie wymogi mają modelki, aktorki, piosenkarki i mało kto w innych okolicznościach jest zatrudniany. Mass media nie mają tu nic do rzeczy po prostu tak to funkcjonuje w umowie na zatrudnieniu. Trochę tak jakbyś chciał robić karierę bez znajomości angielskiego.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SarahC:
Ale czekaj... mass media, instagramy i inne nie "promują" takich lasek? Jak widzisz potem takie wszędzie to nawet podświadomie myślisz, że taka jest "najlepsza"? Co do umów jasne. Wiadoma sprawa. I nie mam nic przeciwko.

Ale i tak zostawiając inne rzeczy na bok - chudsze kobiety są po prostu atrakcyjniejsze. A w polskich warunkach to już w ogóle.

A do polskiej mentalności mi daleko droga Pani :) Chyba źle zrozumiałaś
  • Odpowiedz
@PanMuchomorek:

mass media, instagramy i inne nie "promują" takich lasek


Nie, promuje je hajs, które chcą zarobić na wybijaniu się. Platforma to tylko platforma nawet jak gdzieś nie ma takiego zjawiska to zaraz szybko luka zostaje wypełniona.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SarahC:
Musisz się przyczepiać do słówek nie? Chyba wiadomo jak pisze instagram, to nie chodzi mi o platformę samą w sobie - tylko o ludzi i właśnie hajs za tym przemawiający.

Co do słuszności - jestem ZA! Grube jest niezdrowe i basta.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SarahC:
Jasne. Jednakże jesteśmy na wykopie i mój styl pisania jest bardzo ograniczony - także często stosuje skróty myślowe. Cóż, widać niektórym trzeba wszystko wprost niczym w sprawozdaniu dla Pana Profesora.
  • Odpowiedz
@Cheeseburgg: sekret jest taki ze faceci leca na wszystkie laski. Wiec pytanie o te szczuple jest co najmniej glupie. W magazynach pokazuja szczuple. Na forach dla milosnikow grubasek beda te grube a na forach dla milosnikow z monobrwia beda te z monobrwia
  • Odpowiedz
@PanMuchomorek: To tak jak widzisz skróty myślowe tutaj ma prawie każdy, a te same skróty niekiedy mają różne znaczenie, choćby dwa popularne najczęściej używane prawica, lewica także stosowanie tychże bez wcześniejszego wyjaśnienia może zmienić znaczenie w dyskusji. Zresztą tutaj ludzie mało kiedy się próbują tak naprawdę zrozumieć, piszą żeby się coś działo, a czy to będzie z sensem czy nie to już mniejsza wartość. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@paw4da: od kiedy BMI 20 to jest bycie ulanym? XD Ale głupoty gadasz. Ja przy BMI 19.5 wyglądałam jak dziecko nie kobieta ale co kto lubi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

BMI mówi o tym czy waga jest w normie i chyba nawet do 23-24 jest. O wyglądzie więcej powie ci analiza składu ciała oraz wymiary.

Laska ze zdjęcia jest chudo-szczupla takie 34/36.
Moim zdaniem szczupła to 36-36/38,
  • Odpowiedz