Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Cheeseburgg
Podświadomie sterują nami biologiczne upodobania do kobiet, które wydają się być najlepszymi partnerkami rozrodczymi. Wcale nie musi być ona chuda, ale widocznie za dużo tłuszczu biologia odrzuca jako niezdrowe, źle partnerki.
Uwierz mi, że wolałbym aby podobały mi się grube. Byłoby dużo łatwiej.
@Cheeseburgg: to dlaczego ktoś lubi coś jest trudnym pytaniem, nie wybieramy tego czego lubimy.

Ta kobieta na zdjęciu ma dla mnie idealną figurę niezagruba, niezachuda. Zawsze podobały mi się takie kobiety, czasami na granicy anoreksji, najlepiej jeszcze aby miała dziewczęcą twarz.

Dlaczego tak jest nie wiem.
@Cheeseburgg: bo w obecnym kanonie piękna, to osoby szczupłe i wysportowane są uważane za bardziej atrakcyjne, dodatkowo u facetów wysoki wzrost, symetryczna twarz i gęsta broda. U kobiet natomiast miseczka C, wąska talia, spore pośladki czy wydatne kości policzkowe. Nie ma co odkrywać koła na nowo. Natury się nie oszuka.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Cheeseburgg: W dużym uproszczeniu można powiedzieć że jedynej i drugiej płci podobają się osobniki zdrowo wyglądające. Nie grube, ani nie chude, proporcjonalnie zbudowane, o dobrej symetrii twarzy. To po prostu świadczy o dobrych genach, ot cała filozofia. Po co robić fikołki że podobają się kościste albo o tłuste, jak to zwyczajnie nie prawda. Istnieje tylko promil z takimi odchyłami.
@Cheeseburgg: bo wygląda jakby miała 16 lat ¯\_(ツ)_/¯ Wykopki od razu myślą, że jak nie chuda to pozostają tylko grube zupełnie zapominając, że istnieją te pomiędzy z fajnymi tylkami ( ͡° ͜ʖ ͡°)