Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#ciaza #dzieci #zalesie #rozowepaski
Ku przestrodze Mirabelkom: jeśli facet namawia was na dziecko i obiecuje, że oczywiście będzie też wstawał do niego w nocy, to zapamiętajcie, że ta obietnica przestanie obowiązywać na długo przed końcem połogu. Potem w większości przypadków ojcostwo zaczyna się, gdy się usypia dziecko o 19:00, żeby spędzić sobie wieczór z gierką, a kończy, gdy trzeba wstać o 3:00 i bujać przez 1,5 godziny wyspanego bobasa, z nadzieją, że jeszcze choć na chwilę przyśnie.
Nie dajcie się nabrać.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #606015f4ccdad9000aaf4f7c
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę
  • 62
  • Odpowiedz
@Shatter: Mam w pracy kolegów ojców małych dzieci. Ciekawe, że za każdym razem kiedy ich dzieci byly niemowlętami, to wszyscy pomimo braku potrzeby nagle zaczęli dłużej zostawać w pracy (nawet do 20:00). Okazuje się, że wolą pracę od wolnego. Jak raz musieli zostać całe popoludnie z dzieckiem, to wielkie żale i marudzenie. Jak w ogóle opiekę nad małym dzieckiem można porównać do zwykłej pracy?
  • Odpowiedz
sorry masz 2 dzieci i się dziwisz ? Co ty nie widziałaś, że masz dziecko grające w gry a nie mężczyznę ?


@sberatel: Ale za to ma włoski na żelu i fajnie kręci dupką na dyskotece. A że charakter #!$%@?? Po ślubie na pewno się zmieni, przecież mówi, że kocha...
  • Odpowiedz
@Shatter: Wymyślone historie faktycznie, ale ja nie niczego nie wymyślam :). Po prostu mają dość tego płaczu, ciągłej potrzeby dawania atencji. A w pracy siedzą przy kompie, czasem skoczą na luzie na kawę, mogą w spokoju zjeść posiłek bez ryzyka, że zaraz dzieciak zacznie się drzeć i trzeba będzie przerywać w połowie.
U mnie w pracy nie można ot tak wziąć sobie płatne nadgodziny. Jeśli nie ma takiej potrzeby w projekcie,
  • Odpowiedz
Op: @RocketQueen: a wiesz, że istnieje coś takiego jak butelka i mleko modyfikowane? Czy tam, gdzie mieszkasz takie wynalazki są obce?
@Shatter: ja nie rozważam kto ma wstawać w nocy i kto ma urlop (XDD) a kto nie. Piszę o pustych obietnicach, które często składają faceci namawiający kobietę na dziecko, to po pierwsze. Po drugie, właśnie mamy weekend, wstaję do dziecka przez cały tydzień i do tego przez weekend,
  • Odpowiedz
@RocketQueen:

tak, tak, facet bedzie wstawal w nocy do gowniaka, moze jeszcze ze swojego cycka go nakarmi?

Przecież dziecka nie trzeba karmić piersią, jest wiele kobiet które z tego rezygnuje.

Świat nie jest zero jedynkowy, w tym również ludzie i sytuacje jakie ich spotykają.
Z resztą, ktokolwiek kto traktuje wysryw autorki jako żelazna reguła, która spotyka wszystkich ludzi jest mentalnie dzbanem.
  • Odpowiedz