Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#ciaza #dzieci #zalesie #rozowepaski
Ku przestrodze Mirabelkom: jeśli facet namawia was na dziecko i obiecuje, że oczywiście będzie też wstawał do niego w nocy, to zapamiętajcie, że ta obietnica przestanie obowiązywać na długo przed końcem połogu. Potem w większości przypadków ojcostwo zaczyna się, gdy się usypia dziecko o 19:00, żeby spędzić sobie wieczór z gierką, a kończy, gdy trzeba wstać o 3:00 i bujać przez 1,5 godziny wyspanego bobasa, z nadzieją, że jeszcze choć na chwilę przyśnie.
Nie dajcie się nabrać.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #606015f4ccdad9000aaf4f7c
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę
  • 62
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 47
@Elster: to jest urlop od pracy, na którym mimo że nie pracujesz dostajesz 80% wynagrodzenia. Ale jak Ci nie pasuje nazwa, to zawsze możesz się zwolnić i nazywać opiekę nad dzieckiem jak chcesz.
  • Odpowiedz
  • 18
@AnonimoweMirkoWyznania nieprawda. Mam dwoje malutkich dzieci i mąż też wstaje w nocy. Ba, codziennie wieczorem ma dyżur dziecięcy bo ja robię trening i ejst to czas święty. Czas na pogadankę z partnerem a nie generalizowanie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Shatter: a po pracy może się pozajmowac? Czy nie, bo pracował? Tak pytam konkretnie o Twoja opinie, bo aktywny jesteś w dyskusji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@Shatter: a tak pytałam. Ogólnie to się zgadzam, że jak ktoś wstaje o 6 do pracy, to nie powinien wstawać do dziecka w nocy, ale z tym ostatnim zdaniem co napisałeś to widać, że nie masz gówniaka, ani bliskich ludzi z gowniakami xD
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: zależy od mężczyzny. Mój przez pierwszy rok wstawał do dziecka w każdą noc, by mnie odciążyć. 18-22 i częściowo weekendy do dzisiaj jest jego czasem zabaw z dzieckiem, kiedy ja mogę porobić swoje w domu lub odpocząć chwilę. Nie wiem skąd wy bierzecie takich partnerów
  • Odpowiedz
@slepauliczka:

ogólnie większość facetów odnoszę wrażenie, że jest niedojrzałych. Nie chcą dziecka, bo za wcześnie a są dawno po 30tce


A co? Koleżanki powiedziały dojrzałej kobiecie kiedy facet ma chcieć dziecka, czy wyczytałaś to w internecie?
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja na początku robiłam tak jak kolega @Shatter pisał. Wygoniłam męża do pokoju dla gości, by mógł się wysypiać i ja wstawałam do dziecka. Z czasem jednak to wstawanie stało się jedną wielką nocną wartą i wyglądało to tak, że spałam po 3-4 godz na dobe i to porozbijane na drzemki 15-30 minutowe. No i ryk dziecka był tak głośny, że sąsiad z domu obok nawet słyszał, więc mąż i
  • Odpowiedz