Wpis z mikrobloga

Myślałem, że trochę mniej je przerzedzisz. Widzę, że jednak się nie zna, ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A i wołaj jak odbiją.

@dzieju41 tak na prawdę pytałam ludzi, którzy znają się bardziej ode mnie, czy mogę iść ostro z nimi. Na 5 komentarzy był tylko jeden, że mogę. Potrzebowalam poparcia mojego szalonego pomysłu chociaż przez jedną osobę, zawsze będę miała na kogo zrzucić, jak Roślinki padną. :)))
@szczepan126 mam takiego i to jest normalne, że gubi liście. Zauważyłam, że jak ma mało światła w okresie jesienno zimowym to leci. Mój strasznie się przerzedzil, najważniejsze żeby go obcinać i nie bój się cięcia, bardzo często wrzucam go pod prysznic, no i wooody, dużo wooody. One uwielbiają wodę. Stoi przy oknie wschodnio południowym za firanką.
Pobierz PachneImbirem - @szczepan126 mam takiego i to jest normalne, że gubi liście. Zauważył...
źródło: comment_1616921749RakPHKnVBNfqURoEQBlqvx.jpg
@PachneImbirem: za liroyem:
Trzeba bardzo uważać na sok mleczny, który znajduje się w łodygach i liściach fikusa (inaczej figowca). Sok ten zawiera lateks i składa się z kauczuku, kumaryny, żywicy i białka, a jego spożycie jest bardzo niebezpieczne. Może spowodować bóle brzucha i wymioty, a także wywoływać katar, astmę oskrzelową i duszności. Zaschnięte drobinki soku mlecznego fikusa mogą unosić się w powietrzu, powodując podrażnienia. Dlatego osoby szczególnie wrażliwe oraz uczulone na