Wpis z mikrobloga

trzymaj się! 3 tyg temu miałem takie same objawy i czułem się już dobrze i nagle straciłem węch. Następnego dnia dostałem zapalenie zatok i znowu czułem się fatalnie (,)


@centaurusX: Coś jest na rzeczy. U mnie ból głowy, kaszel i osłabienie. Poczułem się niemal zdrowy, po czym zapalenie zatok i nagła utrata węchu i smaku...
  • Odpowiedz
@kasztii: ani trochę, prędzej bym powiedział, że się zasiedziałem. Ciekawe było to, że jak miałem atak, to na stojąco mogłem spokojnie wykonywać ćwiczenia, ale jak się pochyliłem czy leżałem to myślałem, że serce rozsadzi.
  • Odpowiedz
@Rastaul13: wcześniej rzeczywiście tak było, że pozytywny wynik testu na koronawirusa automatycznie oznaczał zwolnienie lekarskie. Jednak jakoś w grudniu weszła nowelizacja ustawy i obecnie taka osoba może pracować zdalnie podczas izolacji (z momentem otrzymania pozytywnego wyniku trafiasz na izolację, wcześniej od dnia skierowania na test jesteś na kwarantannie) i otrzymywać pełne wynagrodzenie (a nie 80% jak na zwolnieniu lekarskim).
  • Odpowiedz
dopiero jak trafiłem na sor z stanem przedzawałowym.


@myhau: Jakie objawy, jak to wyglądało ogólnie? Mnie też coś ostatnio serducho boli, nie wiem w sumie dlaczego.
  • Odpowiedz
@ykk1: Ej, a jak się samemu zapisać na zrobienie testu? Da się jakoś czy tylko skierowanie przez lekarza? Jak robisz test to do otrzymania wyniku jesteś na kwarantannie?
  • Odpowiedz
@Krs90: Potrzebujesz potwierdzenia ze strony sanepidu, że będąc chorym masz nie wychodzić z domu i nie łazić między ludzi? Czy próbujesz wykryć zakażenie bezobjawowe, bo to modne i tak powiedzieli w TV? XD
  • Odpowiedz
@ykk1: Ej, a jak się samemu zapisać na zrobienie testu? Da się jakoś czy tylko skierowanie przez lekarza? Jak robisz test to do otrzymania wyniku jesteś na kwarantannie?


gov.pl/formularz
  • Odpowiedz