Wpis z mikrobloga

na ch*j robiłeś ten test? Nudziło Ci się w weekend?


@Jegwan: Może po to żeby nie zarazić wszystkich dookoła tylko siedzieć w domu, co za #!$%@? debilne pytanie.
  • Odpowiedz
@gdziesomojeokulary: Właśnie o tym mówię xD reprezentujesz typowe cechy wykopka tj ekspert ds wszystko i czlowieka sukcesu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No i na koronawirusa nie ma lekarstwa, opracowali tylko szczepionkę, a szczepionka nie jest lekarstwem ma tylko za zadanie "nauczyc" organizm walki z wirusem tak tlumaczac prostym jezykiem
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@smacznyy: Ale o czym ty mówisz w ogóle xD Osoby bezobjawowe, bądź przechodzące bardzo lekko ani nie mają kaszlu, ani nic ich nie boli, ani nie mają żadnych powikłań później - na cholerę im ten antybiotyk? Co innego jak jest zagrożenie właśnie koinfekcją... Musi ci się ciężko żyć, jeśli oburzasz się na zwykłe pytanie, wykopowy ekspercie. Znajdź więcej luzu w portkach może. Miłej niedzieli. :)
  • Odpowiedz
@Lukowski: sam widziałem jak go morawiecki z covid-commando złapał w siatkę, przyłożył broń do głowy i zrobil test na środku ulicy, a potem dał 500 zł za pozytywny wynik. Ja schowałem się w krzakach i udawałem borsuka i mi się upiekło

No zastanów się #!$%@? człowieku
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ykk1: no elo. Dwa tygodnie prawie trzymała gorączka, wczoraj saturacja 91, pod tlenem lepiej się oddycha. Antybiotyki też jakby lepiej robią. ( )
Zapisz się do PulsoCare, dostaniesz pulsoksymetr i się monitoruj. Zdrowia i się nie daj!
  • Odpowiedz
@Lukowski: miałem w planach jechać do rodziców na święta. Wolałem się przebadać, żeby podjąć decyzję, że jednak nie pojadę.
  • Odpowiedz