Wpis z mikrobloga

nie śmiałbym się. Dziś widziałem że zmarł 33 letni mąż znajomej - i przyznam szczerze przeraziło mnie to mocno


@czuczer: U mnie 49 letnia babka zmarła, 3 dni temu normalnie chodziła, nagle załamanie, po 3 dniach nie żyje. Wydaje mi się, że nowy wariant wirusa łapie młodych i szybko ich rozkłada, wiadomo, że jakąś tam część, a reszta nadal bezobjawowo, ale na początku w sumie tylko starzy ciężko przechodzili, więc coś
@no_names: a czy zastanawiasz się nad tym, czemu ktoś grypę kończy z zapaleniem mięśnia sercowego, a inny trochę sobie pozdycha w domu przez tydzień, ale potem jest ok? Ludzie są różni i tyle. To, że ktoś jest otyły, nie oznacza z automatu, że skończy pod respiratorem, albo gorzej, aczkolwiek lepiej otyłym nie być, bo jednak ryzyko takiego finału przy covidzie jest większe.
@gdziesomojeokulary: Przecież jakby nie miała objawów to by nie robiła testu. Twoja logika #!$%@?. Miała właśnie typowe objawy jak przy grypie, kaszel, dreszcze, bóle mięśni, gorączka, brak smaku i węchu, no ale pewnie mądrzejsza jesteś więc wiesz lepiej.

@nocnica: O #!$%@? odkryłaś Amerykę.
@ykk1: ja miałam i przeszłam dość łagodnie, bo tylko przez kilka dni nie miałam siły, bolała mnie głowa i straciłam węch i smak, więc trzymam kciuki, żebym i w twoim przypadku skończyło się na kilku dniach osłabienia ;)
@smacznyy: Wow, ale się zesrałeś XD Zadałam tylko pytanie, bo zdawało mi się, że wykopek pisze, że ciotka przechodziła koronę bardzo lekko, a znam zamiłowanie Polaków do antybiotyków i nieumiejętność ich używania, ja #!$%@? xD A wykształcenie tak się składa, że w tym kierunku mam XDDD

@no_names: Zadałam tylko pytanie, bo myślałam po twoim komentarzu, że przechodzi bardzo lekko. Nie musisz się tak obruszać, zwracam honor.