Wpis z mikrobloga

Spoczko, nie spinam się jak ktoś się czepia mojego domu :D Bardziej szkoda mi ludzi którzy wiele rzeczy odpuszczają, zapominają o swoich pasjach, nigdzie nie jeżdzą i bulą raty za kredyt łazienki / kuchni mimo że ich stara była łądniejsza od mojej :P Gusta i guściki :D


@Niebadzlosiem: o cholera, a jak Ty się spełniasz życiowo?
sumie szanuje za podejście (ʘʘ)

Ale widać też brak damskiej ręki :p Ja bym za 200 zł zrobiła Ci 2x ładniejsza łazienkę tanim kosztem (firanka do wyjepania, ściany z żółtego na biały/szary, jednokolorowy dywanik, miednica do szafy) a za 500 zł bym Ci machnęła taką metamorfozę, ze Dorota Szelągowska by się pytała czy może zrobić sesje (to co wyzej + przemalowanie płytek i wymiana słuchawki i węża prysznicowego).
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@l-l-l-l: I z kapelusze wyciągnę 10k na kapitalny xD
@AmigaOS: Dziadek dał bardzo dużo piasku do zaprawy piaskowo wapiennej i słabe tynki są.
@K_eM1: Już ostatnio ktoś mi pisał o tej farbie co mi szkodzi spróbować :D a co z fugami ? rozpuszczalnikiem przejechać pierw te płytki ?
@promateosz: to wina @MG78 i jego przepisu na burrito... Wisisz mi pan łazienke ale przepis dobry :D
@SidTheKid: Może
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Eli_Cohen: Melinę sobie wypraszam, melina jest wtedy gdy jest syf i bałagan. U mnie po prostu mieszkanie jest z lat 70, jak wchodzisz do muzeum też mówisz co za melina :p?
@dziadeq: e tam farba do płytek wjedzie górę załatam jak odpadnie zrobię cała po świętach :D Żeby nie było pracuje mam 2.7k na rękę po prostu na upiększanie domu wydaje bardzo mało bo inne rzeczy mnie interesują a kasy