Wpis z mikrobloga

@Niebadzlosiem mnie się przypomniała sytuacja z gimnazjum bodaj. Siedzimy sobie na lekcji geografii. Jak to w sali są 3 rzędy. Ziomek który normalnie siedzi w pierwszym pod oknami siadł akurat ze mną w środkowym bo kogoś nie było. Ktoś przyszedł do sali i otwarł drzwi - wtedy zrobił się zajebisty przeciąg i okno które było uchylone normalnie wypadło i z importem #!$%@?ęło o ławki - gdyby ziomek się nie przesiadł do mnie
  • Odpowiedz
Słychaj dużo nie zarabiam wiec albo ładny dom albo spełniona młodośc dla mnie wybór prosty ;)


@Niebadzlosiem: W sumie szanuje za podejście (ʘʘ)
Ale widać też brak damskiej ręki :p Ja bym za 200 zł zrobiła Ci 2x ładniejsza łazienkę tanim kosztem (firanka do wyjepania, ściany z żółtego na biały/szary, jednokolorowy dywanik, miednica do szafy) a za 500 zł bym Ci machnęła taką metamorfozę, ze Dorota Szelągowska
  • Odpowiedz
Słychaj dużo nie zarabiam wiec albo ładny dom albo spełniona młodośc dla mnie wybór prosty ;)


@Niebadzlosiem: Czy ty myślisz że trzeba zarabiać miliony aby to wyglądało lepiej? Na białą farbę cię nie stać? xD No bez jaj
Uwaga uwaga, można mieć i młodość i ładny dom! Oni nawet tego nie sprawdzają!
  • Odpowiedz
@Niebadzlosiem: brak albo źle zagruntowany sufit i farba odleciała, można to gipsem albo gładzią nadbudować i pomalować, ewentualnie jak sypie Ci się jeszcze po bokach to fizelinę na pęknięcia lub siatkę ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Ale się wykopki ładnie zesrały xD
Kocham was ( ʖ̯)

Słychaj dużo nie zarabiam wiec albo ładny dom albo spełniona młodośc dla mnie wybór prosty ;)


@Niebadzlosiem gratuluję podejścia, tak trzeba żyć! :D
  • Odpowiedz