Wpis z mikrobloga

@ophiuchus: Kingdom - do tej pory chyba najlepsze, Shingeki no Kyojin - pierwszy sezon i teraz końcówka to bomba, Shingeki no Kyojin - może dlatego że dziś ostatni odcinek obejrzałem, czyli jestem na świeżo z tytułem, ale ogólnie ciekawy pomysł, Bleach - dobre żeby raz obejrzeć, raczej przewijałem momenty dennej dyskusji i oglądałem samą walkę, to tak tyle co pamiętam, ogólnie anime to dobre na zabicie czasu jest ale nie żeby
@smutny_login: Cowboy Bebop, Samurai Champloo, Mushishi, Gintama, Natsume Yuujinchou, Yojouhan Shinwa Taikei, Fate/Zero, Zankyou no Terror, Shouwa Genroku Rakugo Shinjuu: Sukeroku Futatabi-hen, Violet Evergarden, 3-gatsu no Lion, Great Pretender, Darker than Black: Kuro no Keiyakusha. Genialne anime, które przyszły mi do głowy.
a to warto w ogóle oglądać? trailer mnie nie przekonał


@smutny_login: nawet trzeba ( ͡° ͜ʖ ͡°) mnie też trailer nie przekonał, stwierdziłem że to jakieś gówno ale z nudów odpaliłem pierwszy odcinek, później drugi i kolejne a teraz to mój numer jeden
@smutny_login: Mushoku Tensei - jeśli chodzi o jakość animacji to zmiata praktycznie wszystko.
Kimetsu no Yaiba - Chyba najpopularniejsze animu ostatnich lat, nie licząc ostatniego sezonu tytanów.
Poza tym osobiście polecam: Hinamatsuri, Sora yori mo Tooi Basho, Kaguya-sama wa Kokurasetai, Kanojo Okarishimasu.