Wpis z mikrobloga

@kogut_20: mirku ja mam samochod z 2008 gdzie bluetooth ogarnia tylko rozmowy telefoniczne, mam w nim adapter lightning-jack i to jest jedyne zastosowanie jacka, sluchawkek z kablem w 2021 to juz chyba tylko turbocebule uzywaja
@grzesiek0401 proste że Xiaomi, bierzesz takie POCO X3 NFC za mniej niż tysiaka i wywalone jajca masz na 5 lat. Ludzie co wydają na telefon połowę albo czasami i całą swoją pensję bo muszą mieć flagowca koniecznie albo logo jabłuszka, bo prestiż, zwyczajnie mają masochistyczne zapędy i lubią być mentalnie dymani ¯_(ツ)_/¯ już lepiej te pieniądze przepić, chociaż wspomnienia jakieś z tego będą (albo i nie xD)
@Gieremek: Nie krece gownoburzy, ty po prostu nie rozumiesz do czego 9/10 userow uzywa swojego telefonu. Nikt o zdrowych zmyslach nie instaluje na codzien aplikacji spoza sklepu ani nie wymienia launchera o ile nie ma jakiegos #!$%@? oppo czy innego pazdzierza. Power userzy, ktorzy „potrzebuja” grzebac w telefonie to jakis promil promila ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@dioxxx: i ja do tego promila promila należę, więc analogicznie mógłbym powiedzieć, że Ty nie rozumiesz właśnie tej mniejszości xd i nie mówię o instalacji nieoficjalnych appek na codzień, bo sam tego nie robię masowo, tylko o sam braku takiej możliwości w iPhonach choćby w pojedynczym przypadku
Nikt o zdrowych zmyslach nie instaluje na codzien aplikacji spoza sklepu ani nie wymienia launchera o ile nie ma jakiegos #!$%@? oppo czy innego pazdzierza. Power userzy, ktorzy „potrzebuja” grzebac w telefonie to jakis promil promila ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@dioxxx: Nie nie, źle o tym myślisz. To nie jest tak że promil promila to są 'power userzy'. To są zwykli użytkownicy, po prostu całą reszta to
@Gieremek: IPhone kupują normalne osoby których stać na taki telefon. A biedusy nie mają wyboru i muszą się zadowolić chińskim gównem, zachwalając go, bo co mają robić. Cała w tym logika, dlatego ludzi którzy nie mają Iphona boli dupa. W Niemczech czy innych normalnych krajach nikt nie zwraca na to uwagi. A Polacy to biedacy i ich nie stać.
@Pivoo: ludzie którzy zarabiają hajs nie maja czasu na zabawy w jakies mody chyba ze to power uderzy pasjonaci. Wiec nie gadaj bzdur. Nie wiem co ty chcesz robić na androidzue czego nie można na iPhone - apki są. Jak masz kasę to iPhone i po temacie.
ludzie którzy zarabiają hajs nie maja czasu na zabawy w jakies mody chyba ze to power uderzy pasjonaci. Wiec nie gadaj bzdur.


@bumbp: Ludzie którzy zarabiają hajs to też są często analfabeci cyfrowi, nic się tutaj nie wyklucza. Nawet nie chodzi też o modowanie telefonu, wiele marek sprzedających telefony z androidem nie pozwala na to, bo ich telefony mają zablokowany bootloader. Chodzi o to, że na androidzie można robić o wiele
@Gieremek: A ja właśnie należałem to tego promila, tylko po 10 latach używania flagowych androidów i oszukiwaniu samego siebie, że kolejny już na pewno nie będzie zamulał bo to przecież snapdragon 9000 blablabla kupiłem iPhone i nie mam zamiaru wracać. Najtrudniejsze jest dojście do porozumienia z samym sobą, ze nie musisz spędzać kilku godzin tygodniowo żeby telefon działał jakotako ( ͡° ͜ʖ ͡°)