Wpis z mikrobloga

@grzesiek0401: Porównanie z samochodami nie ma sensu. Jeśli telefon nie jest dla ciebie po części zabawką lub nie zależy ci nad kontrolą powiadomień, to bierz iPhona; starczy na dłużej, pewnie będzie mieć lepszy aparat niż te niskopółkowce, a wszystkie podstawowe apki i tak tam będą.
Ostatecznie też nie wiem jak jest z globalnym blokowaniem reklam na IOS.
Co do używki, to nie gacie czy fotel, że będzie wypierdziany. Wystarczy sprawdzić czy
A nie pomyślałem o jeszcze sprawie dual sim. Wydawało się oczywiste po latach z Xiaomi. Korzystam z sim służbowego w 95proc tak że na prywatnym wystarcza Play OdNowa i zasilenie 5zł na rok. Jakimś rozwiązaniem jest ustawienie przekierowania na firmowy ale jednak brak możliwości odebrania różnych kodów smsów potwierdzających byłby problemem.
Czy w Iphonie jest możliwość nagyrwnia rozmów telefonicznych?
Jakby ktoś podał info, które z moich aplikacji nie zadziałają na Iphonie.
@patrick_baitman ja używam Spotify i vanced - na Spotify nie ma np piosenek takich jak strażak sam czy psi patrol. Dodatkowo puszczam młodemu np odcinek strażaka sama jako słuchowisko a nie w tv jadąc autem. A wyłączony ekran nie zjada tak baterii. Może być taki argument czy jednak mam odinstalować vanced?


@czuczer: Zapłacić za YouTube premium i usunac Spotify,
@grzesiek0401: ja mam Realme 7 pro i najlepsze co w nim jest to szybkie ładowanie. Kiedyś często wychodziłem bez tel bo zapomniałem naładować a teraz zanim się ubiorę do wyjścia to naładuje się do 50% xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@grzesiek0401: xioami ma wbudowany FTP w menadżer plików, ma też pilot IR, normalnie nie jestem zwolennikiem Appla ale za tę cenę to iPhone X będzie lepszym wyborem (musisz sobie jednak zdać sprawę, że za niektóre z tych aplikacji będziesz musiał zapłacić)
@grzesiek0401: Miałem iPhone X przez 2.5 roku, niedawno wymienilem go na iPhone'a SE 2020, bo mojej mamie zepsuł się telefon i oddalem jej swojego X

Ujmę to tak - to był najlepszy telefon jaki miałem w życiu. Piękny design, wyświetlacz OLED świetnej jakości, face ID, które uczy się twojej twarzy i z biegiem czasu odblokowywalo telefon nawet w środku nocy pod dziwnym kątem. Wszystko działa płynnie, komfort korzystania z telefonu ogromny,