Wpis z mikrobloga

@LetMeStay: Nie do końca, bo zeszłoroczny model Mercedesa będzie zawsze lepszy nowego modelu Skody.

A zeszłoroczny model Iphone od nowego Xiaomi już nie koniecznie.

Teraz sytuacja się trochę zmieniła bo i Xiaomi poszły mocno do góry, ale wcześniej Xiaomi było świetną konkurencją dla starszych modeli Iphone bo oferowało często lepszy telefon w niższej cenie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gluptaki: już ja widzę jak używając słuchawek przez kilkanaście godzin dziennie, co 3h robię przerwę na 15-minutowe ładowanie xD Apple usuwa powszechnie używany port a ty jeszcze próbujesz tego bronić xD mentalność niewolnika ()


@Gieremek: Kilkanaście godzin dziennie? Robisz w ciągu dnia coś poza słuchaniem muzyki? xD
Poza tym Apple usuwa? Poza Sony żaden inny flagowy Android nie ma Jacka. I nie uważam
już ja widzę jak używając słuchawek przez kilkanaście godzin dziennie, co 3h robię przerwę na 15-minutowe ładowanie xD


@Gieremek: to prawda. Używając moich XM3 które na baterii trzymają po 25-30h, ściągam je co 3 godziny by doładować je na 15 minut. Wszyscy moi znajomi tak robią, bo przecież czy airpodsy czy soniacze - każde słuchawki bezprzewodowe są takie same i do tych samych zastosowań. Ostatnio złapałem się na tym, że przywiązałem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@grzesiek0401: Miałem iPhone X przez 2.5 roku, niedawno wymienilem go na iPhone'a SE 2020, bo mojej mamie zepsuł się telefon i oddalem jej swojego X


Ujmę to tak - to był najlepszy telefon jaki miałem w życiu. Piękny design, wyświetlacz OLED świetnej jakości, face ID, które uczy się twojej twarzy i z biegiem czasu odblokowywalo telefon nawet w środku nocy pod dziwnym kątem. Wszystko działa płynnie, komfort korzystania z telefonu ogromny,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Pivoo: ludzie którzy zarabiają hajs nie maja czasu na zabawy w jakies mody chyba ze to power uderzy pasjonaci. Wiec nie gadaj bzdur. Nie wiem co ty chcesz robić na androidzue czego nie można na iPhone - apki są. Jak masz kasę to iPhone i po temacie.
@bumbp: ostatnio dostałem na maila plik xls z hasłem. Na androidzie zawsze klikalem, wpisywalem haslo i otwieralem. Na iphonie okazalo sie ze musze
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gieremek: Moje bezprzewodowe trzymają 30+ godzin, też siedzę w domu na zdalnej i nie ma problemu ( ͡° ͜ʖ ͡°) I do tego mogę sobie wygodnie przełączać między telefonem a laptopem