Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#tekla #autocad #budownictwo #dwg #inzynieria

Miał ktoś taki problem, że próbował bezskutecznie dodać profil dwg w Tekla Structures? Próbowałem zamykać profil polilinią, samymi liniami, zmieniać warstwy, konwertować z mm na m i nic. Błagam o pomoc, bo nie chce mi się z rysunkami walczyć w siermiężnym autocadzie ()

Nigdzie w sieci nie widziałem, żeby ktoś miał podobny problem, a support Trimble odpowiada tylko organizacjom nie klientom indywidualnym...
Jazzowsky - #tekla #autocad #budownictwo #dwg #inzynieria

Miał ktoś taki problem, że...

źródło: comment_16167597053yVga5C9zHIsgCOBV7wJMG.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • 1
@Jazzowsky dodawanie profili w Tekli trochę ssie. Najlepiej mi to wychodziło jak wrzuciłem w model dwg, obrysowałem płytką i następnie komponent "profile cross section from plate". Przy okazji pozwala to trochę uprościć wrzucane elementy żeby nie mieć za dużo kresek na rysunku.
  • Odpowiedz
@Pieron: To tej opcji będę musiał się przyjrzeć, myślę, że rozwiąże inne problemy ;D

@name_taken: Wiesz co, miałem zamiar zadać profil pomostu razem z dźwigarami, ale już wiem, że wtedy program zbrojenia płyty i belek tam nie rozróżni, więc profile zadam oddzielnie i wtedy nałożę je na siebie. Może się uda...

@archive: Dzięki wielkie, wszystko śmiga na dwg 2000, szybciej program wczytał niż zdążyłem zdrowaśkę odmówić xD
  • Odpowiedz