Wpis z mikrobloga

@Tommy__: Ktoś ma więcej, ja mam mniej, mnie dać jego. To teraz zapytać się tej pani trzeba było skoro ją stać na mieszkanie i jedzenie jaki % swoich zarobków przeznacza na ludzi którzy są bezdomni albo głodują.
@Tommy__: Czy na zachodzie (utopii dla części społeczeństwa) też się tak przywalają, że somsiada stać czy to tylko u nas takie rzeczy? Najśmieszniejsze jest to, że jej niektóre wyznawczynie (a sam sie z nią zgadzałem przy aferce z top model i piętnowaniu przestępców skesualnych) idą razem z nią w zaparte, że ten wywód ma sens i jest potrzebny.


@Jasmonowayy: nie, na zachodzie maja inne problemy
@Tommy__: ona jest strasznym rakiem, jak powiesz że wyrównywanie szans jest okay i pomoc dla osób które tego naprawdę potrzebują jest okay, ale nie utrzymywanie pasożytów, które tylko kalkulują jak więcej wyciągnąć nie jest okay to wg niej jest się konfederacją i w ogóle złem xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tommy__: Prosto można każdemu to wytłumaczyć. Wystarczy spytać czy po zrobieniu wszystkich opłat i zakupie jedzenia oddają nadwyżkę dla biednych i bezdomnych a nie odkładają na konto czy kupują nowy, zbędny ciuch lub kosmetyk.
Najsmutniejsze, że przyczepiła się do gościa który w sumie zarobił na to ciężką pracą. Nie miał rodziców arystokratów, nie zrobił majątku za publiczne pieniądze itp.( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Bratkello: Ale czy ty teraz insynuujesz, że ona na swoją nadwagę i patusowy styl życia pracowała mniej niż Lewandowski na swoją karierę? Przemawia przez ciebie czysta mizoginia, seksizm i szowinizm. ( ͡° ͜ʖ ͡°)