Wpis z mikrobloga

@kodecss: Nie ma czegoś takiego w robocie, że udajesz, ze cos robisz, pracujesz normalnie jak każdy w ogólnoprzyjetym wymiarze czasu pracy (tj 8 godz dziennie) i to czas na wykonanie OBOWIĄZKÓW jakie Ci powierzono, chyba że pracujesz na 1/3, 1/4 lub 1/2 etatu wtedy ogólnoprzyjęty wymiar czasu pracy zostaje skrócony proporcjonalnie do etatu w jakim chcesz pracować
(σ ͜ʖσ) ale najpierw skoncz szkołe
@Pikieros: Tzn nie pracujesz ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie ma czegoś takiego, ze pracujac na pelny etat zrobisz robote w 4 godz, oj chlopcze ( ͡° ͜ʖ ͡°) jeszcze sie duzo o zyciu musisz nauczyc
( ͡° ͜ʖ ͡°) w pracy zawsze jest cos do zrobienia nie ma czegos takiego ze pozostale 4 godz masz wolne XD #!$%@? to
@smacznyy: mam nadzieję, że jesteś jakimś starym dziadem który wyznaje kult #!$%@?, bo jak masz mniej jak 30 lat to nie ma nadziei dla tego kraju.
Czyli wg Ciebie jeżeli mam pewien zakres obowiązków na stanowisku które jest uregulowane w taki sposób, żeby nie #!$%@?ć pracownika i nadgodziny co tydzień tylko realny czas wykonywania zadań to 4-5 godzin (ale solidnie, zgodnie z terminami, bez błędów bou nie robisz na szybkości) plus
@Ksieciunio-: Nie rozumiesz ( ͡° ͜ʖ ͡°) w pracy się nie stoi i nie przegląda internetów jeśli pracujesz na pelny etat, to obowiazki są tak rozlozone, ze zajmie Ci to etat ja nie mówie tu o #!$%@?, bo to niewolnictwo i wyzysk przewaznie, tylko o to ze to juz jest tak zrobione. Jak nie masz w danej chwili co robić to sprzątasz miejsce pracy a nie stoisz
@Ksieciunio-: Nawet majac wlasna firme to nie pracujesz 4 godz i fajrant moge wlaczyc wypoka XDDDD

Fakt czasem tak bywa rzeczywiście jest przestoj chwilowy i nie ma co robić to pracownicy robia przerwę, ale po czymś takim przeważnie jest #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 38
@smacznyy: gdzie pracujesz? Bo brzmisz jakbyś robił na taśmie/na innym magazynie

Pracowałem w kilku firmach, i jak nie jesteś w januszexie I może do tego pracujesz zdalnie, to nikt Ci się nie patrzy na ręce i przełożonego to #!$%@? czy swoje zadania zrobiłeś w 4 godziny i przez resztę czasu się #!$%@?, czy robisz 8 godzin. To jest podejście zadaniowe, i liczy się efekt a nie #!$%@? żeby szef zobaczył jak
@smacznyy: chłopcze? Nauczyć? Pracowałem kiedyś na produkcji z typowymi Polakami brzmisz dokładnie jak oni. 8 godzin tyrki, a jak nie ma co robić o szukanie roboty na sile typu zamiatanie sprzątanie układanie. Na szczęście skończyłem studia, znalazłem prace w biurze i dopóki wykonuje swoje obowiązki i robię to dobrze to nikt się do mnie nie czepia ze siedzę w internecie czy na telefonie. Nie mógłbym pracować z ludźmi, którzy maja takie
@smacznyy: Ty to jednak jesteś lepszy herbatnik XD jak mam sprzątać swoje stanowisko pracy które składa się z laptopa i dwóch monitorów XD ikony na pulpicie segregować XD kubek mam czysty, jakieś śmieci wrzucam na bieżąco bo nie lubię syfu wokół siebie. I tak mój przełożony wie ile pracuje, sam brał udział rekrutowaniu ludzi na stanowiska więc zna specyfikę pracę na danym stanowisku i mnie obserwuję i wielokrotnie chwali za bardzo
@Ksieciunio-:

a tak naprawde nie masz pojęcia o czym piszesz


Bo po prostu mam bekę, że na stronie ze śmiesznymi obrazkami tj stronie skladającej się glównie z trolli i osob z problemami psychicznymi są same wybitne jednostki pracujące umyslowo po 3 godz dziennie zdalnie, albo są prezesami korporacji czy inni programiści 15 tys XDDD dlatego krytykuje, bo mnie śmieszycie z tą próbą dowartosciowania się XDDD i prosze Cie nie zaprzeczaj chyba,
@Pikieros: #!$%@? cos ty sie tak uczepil tej produkcji chlopie xd mi tylko chodzi o to ze w pracy nie ma #!$%@? sie i nie mowie tu teraz o januszexie. Po prostu do pracy przychodzisz wykonac swoje obowiazki a nie przez reszte czasu przegladac internety XD