Wpis z mikrobloga

Bill Gates uratuje świat
Czytając między słowami :
-Likwidacja niezależnych mediów
- zmuszanie do szczepień nawet szczepionka która nie ma ukończonych badań medycznych
- Nie porządkujesz się do noszeniu maseczki zagrażasz społeczeństwu i burzysz nowy ład społeczny

Wielu z was umrze ale jestem gotowy na te poświęconie.

https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/bill-gates-posiada-najwiecej-ziemi-rolnej-w-usa/qvywm52
Kto Tu mu najwięcej ziemi rolnej w USA ?

#koronawirus #bekazprawakow #bekazlewactwa #gospodarka #biznes #zdrowie
Morfeusz321 - Bill Gates uratuje świat 
Czytając między słowami : 
-Likwidacja niez...
  • 11
@Morfeusz321: No słabe to było to co z Trumpem zrobiły i powinni za to beknąć. O narracji lewackiej też prawda, ba lewaki próbują blokować jakąkolwiek próbę przebicia się narracji innej niż ta ich. Jednak nie zmienia to faktu, że w tym wywiadzie powyżej Gates nie powiedział tego co napisałeś.
@Morfeusz321: Dla mnie facet wypowiada się bardzo mądrze i szybko przedstawia mechanizm jaki kryje się za tą całą otoczką spisku. Nie wiem jak można demonizować człowieka, który dał tak wiele światu. Nie sądziłem, że na wykopie może być tak dużo ludzi z zamkniętą głową, a jednak, i co gorsza opanowali oni ten tag. Polecam Ci mirku trochę bardziej poczytać o tym czym zajmował i zajmuje się Bill, nie korzystając z filmów
@muchmuchmuch: @allesisthelal: @kuna999:
@Morfeusz321: >Ale de facto cyfrowy komunizm będzie lepszy od chaosu.
Jednostka borykająca się z problemami dnia powszedniego i podejmowaniem trudnych decyzji ma często skłonność do rezygnacji ze swojej wolności osobistej. Gotowa jest ją powierzyć osobie z mocnym autorytetem w nadziei, że uzyska w zamian obietnicę "świętego spokoju" i choćby minimum korzyści materialnych.
Taką drogą podążają lemingi.