Wpis z mikrobloga

Ogarnijcie to, że znam osobę która gra od 2019 i ma mounta Warlord's Deathwheel. Jest to dziewczyna i dam sobie rękę uciąć, że dostała go od jakiegoś game mastera kukoldzika, simpa za ticketa w ramach przeprosin za jakiś problem grze. Ja osobiście nienawidzę supportu blizza który jest w wowie, nigdy mi nie pomogli tak jak trzeba, zawsze odpowiadali wymijająco, a najgorzej było z problemem graficznym z winy gry który mam z czarnym kolorem. Temat ciągnął się i ciągnął od ticketa do ticketa finalnie dałem sobie spokój i akceptuje ten defekt w postaci czarnych bram w draenorze i innych czarnych obiektów, zawsze trzeba było im wysłać dxdiag, msinfo i wstępnie ich polecenia wykonywać no nienawidzę tego zarządu blizza, ten gm cuckoldzik simp który dal jej tego mounta, gdzie jest to niemożliwe go zdobyć inaczej bo ta dziewczyna ma konto od 2019 roku i nie ma innego wyjaśnienia jak to ze game master kukoldzik simp dał jej tego mounta, jestem zbulwersowany bo jestem wielkim zbieraczem mountów i jest to bardzo fajny motorek którego chciałbym mieć, ale jedyne na co mogę liczyć to kolejne muty za to, że np dziś podczas bicia world bossa były mega lagi i napisałem ze bobby kotick odwiedzał wyspe epsteina co jest prawdą! Czasami coś napisze, a trzeba uważać bo idioci typu ludzie z gildii SIMPS OF AZEROTH mogą zreportowac. W tle mój Ksm dla uwagi i wygląd motora który dostają uprzywilejowani. #worldofwarcraft
c.....a - Ogarnijcie to, że znam osobę która gra od 2019 i ma mounta Warlord's Deathw...

źródło: comment_1616597191NqZQsXBWmONqWiuTXuavZ9.jpg

Pobierz
  • 24