Wpis z mikrobloga

Przez długi czas czytałem tylko Reddita lub media anglojęzyczne, ostatnio wróciłem zobaczyć co się dzieje na wykopie. Jestem zdołowany ile negatywizmu plucia na innych i obśmiewania jest tutaj. Jakość reddita a wykopu to jak porównywanie nastrzębskiej spółki węglowej do Apple. Nie wiem dlaczego tak się dzieję, chciałbym to wiedzieć, ilość negatywizmu ogólnie w polskich mediach opanowała polskie umysły. Nie dajecie sobą sterować bo tym na górze zależy na tym abyśmy tylko na siebie pluli.
#gme
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Halbr: Wiesz, konstruktywna krytyka a plucie jadem to dwie różne sprawy, i wykop ma z tym problem bo tego nie odróżnia. Jesteśmy zaszczuci nienawiścią tak że tego nie widzimy nawet.
  • Odpowiedz
  • 0
@PLACEK_WYKOP maluję figurki z Warhammera. i przeglądam reddita z tym związanego. Tam każdy brzydki maziaj jest chwalony. Przeciez oni nie sa ślepi i widzą, że to brzydactwo. Ale mimo to chwalą. Sztuczni są, a mnie fałsz męczy.
  • Odpowiedz
@PLACEK_WYKOP: Na mirko jeszcze jest jako tako. Czasami się trafi fajny memes, albo coś srogo p--------o wleci z nocnej wyplusowane w gorące i jest pyszny ból d--y urażonych normików :D

Wykopalisko i główna to jednak inny świat. To taki internet dla boomerów, agregat portali z wiadomościami. Omijam, bo rzadko kiedy tam coś wartościowego jest.
  • Odpowiedz
Jakość reddita a wykopu to jak porównywanie nastrzębskiej spółki węglowej do Apple.


@PLACEK_WYKOP: chyba cię p------o jesli myślisz, że reddit jest lepszy od wykopu. jeśli chcesz jakąś niszę, to spoko, bo jest więcej ludzi i można pogadać, ale mainstream reddita to straszny ściek.

zobacz sobie na r/news czy r/worldnews - jednostronny lewicowy ściek, zero dyskusji.
chcesz napisać sobie o superstraight, nie lubisz jak dziewczyna ma kutasa? poczęstuj
  • Odpowiedz
@crimson_fckr: a wiesz że mówię o obrażaniu i ogólnej kulturze a nie o poglądach? Otagowałem to GME do tego co w tym kontekście powinno dać Ci coś do zrozumienia. Goście z reditta wykonują dużo researchu w temacie GME ajeśli wspomnisz o tym tym na wykopie to jesteś opluwany i obrażany jaki Ty idiota jesteś że GME kupiłeś. I to są ludzie którzy zajmują się cały dzień taką krytyką. Na wykopie
  • Odpowiedz