Wpis z mikrobloga

Przez długi czas czytałem tylko Reddita lub media anglojęzyczne, ostatnio wróciłem zobaczyć co się dzieje na wykopie. Jestem zdołowany ile negatywizmu plucia na innych i obśmiewania jest tutaj. Jakość reddita a wykopu to jak porównywanie nastrzębskiej spółki węglowej do Apple. Nie wiem dlaczego tak się dzieję, chciałbym to wiedzieć, ilość negatywizmu ogólnie w polskich mediach opanowała polskie umysły. Nie dajecie sobą sterować bo tym na górze zależy na tym abyśmy tylko na siebie pluli.
#gme
  • 29
  • Odpowiedz
@PLACEK_WYKOP: bo u nas najlatwiej pluc na innych, a jak juz cos komus nie wyjdzie, to juz w ogole ekstaza ¯\_(ツ)_/¯ // anyway, tacy ludzie tez sa potrzebni - ktos nam to paliwo do lambo bedzie musial sprzedac.
  • Odpowiedz
@PLACEK_WYKOP: Feels bad man.

Doskonale wiem o czym mówisz, ale też już przywykłem i częściowo rozumiem podstawy dla często toksycznego wydźwięku.

Można się czasem pośmiać, czasem ktoś coś mądrego powie i skupiam się tych aspektach.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@PLACEK_WYKOP: Ostatnio pochwaliłem gierkę na ps5 i dałem jakiegoś słabej jakości screena to zaczęli mnie wyśmiewać, że gry na pc lepsze Wczoraj zapytałem o poradę treningową i napisałem wprost, że jak byłem młody to kułem dupe i też dostało mi się za to po głowie , że czemu popełniłem błąd 10 lat temu

Ale ogólnie jak się zapyta o jakieś rzeczy to jakiś Mirek pomoże tylko trzeba odsiewać plucie jadem,
  • Odpowiedz
@PLACEK_WYKOP a widziałeś wpis z bólem dupy, że jakiś wykopek napisał że brakuje mu barów i imprez przez pandemie? To nawet nie chodzi o pieniądze, tylko jest ból dupy ze ktoś robi coś inaczej niż ja. Pomijam fakt że większość tych osób śmieje się z Januszy xd
  • Odpowiedz