Wpis z mikrobloga

Jaki papier smuci was najbardiej w portfelu przy spadkach?U mnie to ukrainki, głównie #astarta, kupiona na longa, na raty. Chciałem ustrzec się zakupu na górce jednym pakietem. No i dupa, robi się czerwony papier a nie chce dokładac już więcej w jeden walor zbyt wiele. Smuci co tam sie na tej ukrainie dzieje.
Drugi papier to #inc - było już dobrze, tyle debiutów przeprowadzili a jednak szorują po dnie.
#gielda
  • 14
@widmo82: wlasnie mysle, czy nie kupic astarty, chociaz troche strach jak im tam Putin wjedzie.
A najbardziej smuci mnie mercator za 370zl, ale kupilem za 1.2 wiec w sumie nie placze bo mniej niz 200zl mam teraz w plecy
@widmo82: Ostatnio chyba najbardziej #inpost... Nie jestem tam jakoś mocno zapakowany, ale zostawiam go na dłużej, pomimo obecnych strat.

Drugi papier to #inc


Dosłownie dziś rano dokupowałem akcje. Również jestem tu na czerwono, ale czuję, że niebawem obierzemy tu właściwy kierunek :)
@widmo82: ja kupiłem gng jeszcze w czerwcu, podali raport no i ehhh szkoda gadać, generalnie sporo papiera mi się zaczęło świecić bo mam na long, a bardziej mnie smuci że mam 30% tylko w gotówce na zakupy.
wlasnie mysle, czy nie kupic astarty, chociaz troche strach jak im tam Putin wjedzie.

A najbardziej smuci mnie mercator za 370zl, ale kupilem za 1.2 wiec w sumie nie placze bo mniej niz 200zl mam teraz w plecy


@93michu93: A inne spółki za ile masz?