Wpis z mikrobloga

Co by nie powiedzieć o Pisie to trzeba przyznać im jedno - ich działania są majstersztykiem z zakresu zarządzania strachem i socjotechniki.

Wprowadzają coraz to nowe absurdalne restrykcje i stosują represje wobec społeczeństwa. Co robią ich przeciwnicy? Są oburzeni, że obostrzenia nie obejmują kościołów. Zamiast walczyć o swoją wolność ujadają, że również katolom powinno być gorzej.

Robią wały, wprowadzają bezprawne ograniczenia - cyk, odpalamy temat zastępczy w postaci aborcji. Co robią przeciwnicy ograniczeń? Kłócą się czy "strajki kobiet" przyczyniają się do wzrostu zakażeń, czy też nie. Do tego policja eskaluje polaryzację społeczeństwa pacyfikując coroczny Marsz Niepodległości i przymykając oko na wykroczenia Julek.

Nie mam żadnych wątpliwości, że gdyby rządziło Po/Psl/Lewica to mielibyśmy podobny cyrk i zamordyzm. Jedyną parlamentarną opozycją do tej okrągłostołowej farsy jest Konfederacja. Co robi PiS? Kastruje konfederację jako partię buntu poprzez wyrok TK w sprawie aborcji, uruchamiając przy tym Bosaka na którego w mediach spadła odpowiedzialność za taki stan rzeczy. Za konfederacją ludzie masowo nie pójdą, "bo aborcja", a innej alternatywy dla pisu w zakresie szaleństwa pod płaszczykiem koronki nie ma.

PR-owcy PiSu to wybitni specjaliści. PiS będzie nas j***ł jeszcze długo.

#bekazpisu #koronawirus #bekaztwitterowychjulek #bekazprawakow #bekazlewactwa #konfederacja
Jegwan - Co by nie powiedzieć o Pisie to trzeba przyznać im jedno - ich działania są ...

źródło: comment_1616499064XjRNPwrFe5gQTZU4IT0yMV.jpg

Pobierz
  • 28
@Jegwan: ale ty wiesz, że to missgenderowanie/zaimki na tapete biorą głownie jakieś dzieci ? Robic z tego jakis temat nr 1 na prawackich forach jest tak samo debilne jak smianie z 12 letnich dziewczynek na twitterze( jak w przyszłości kogoś zmissgenderuje czy cos to po prostu go\ją przeprosze bo co mi szkodzi XD?
@gardzenarodowcami: Nie wiem co jest tematem nr 1 na prawackich forach bo ich nie czytam. Widzę co dzieje się na wykopie i modę na homoseksualizm i dewiacje wśród młodzieży zafascynowanej lewicowymi poglądami. Przeprosić to powinieneś za to co wypisujesz.

@Atomizer69: Zastanawiałeś się nad tym czy postrzeganie polityki i całej otaczającej rzeczywistości przez pryzmat twoich dewiacji seksualnych daje wiarygodny obraz?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jegwan: to nie żaden geniusz PiS tylko ogółem, wraz z "opozycją" całe to bagienko polityczne to teatr dla gojów.
PiS, jak i reszta rządów państw tzw. zachodnich robi to co globaliści ustalili w Davos na zlocie Światowego Forum Ekonomicznego. Wpierw pod koniec 2019, bodaj w październiku przyprowadzili w ramach Event 201 stymulację globalnej pandemii "hipotecznego koronawirusa".
Potem zaś, w czerwcu 2020 ogłosili "Wielki Reset kapitalizmu" jako drogę do realizacji ustalonej jeszcze
@Atomizer69: Zastanów się co jest z tobą nie tak, że po wpisie o polityce od razu wiadomo, że jesteś homoseksualistą.

@gardzenarodowcami: Na chłopski rozum wolni ludzie powinni być zwolennikami wolnościowych, bądź przynajmniej prowadzących ich do dobrostanu i radości z życia poglądów. Lewica, która propaguje wprowadzenie cenzury, karanie za myślenie niezgodnie z linią władzy, likwidację państw narodowych, wymieszanie wszystkich narodów i grup etnicznych oraz co najmniej mało skuteczne rozwiązania gospodarcze jest
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Jegwan: ale ty wiesz, że to missgenderowanie/zaimki na tapete biorą głownie jakieś dzieci ? Robic z tego jakis temat nr 1 na prawackich forach jest tak samo debilne jak smianie z 12 letnich dziewczynek na twitterze( jak w przyszłości kogoś zmissgenderuje czy cos to po prostu go\ją przeprosze bo co mi szkodzi XD?

@gardzenarodowcami: ciekawe czemu zatem w Kanadzie (tzw. Bill C16), USA (tzw. Title IX), UK (tzw. Section 5)