Wpis z mikrobloga

a prawdziwi polacy, mali oszuści


@Ogau: masz na myśli osoby zaradne? ( ͡º ͜ʖ͡º) Płacenie minimalnej krajowej na stanowisku np. ciecia = złodziej prywaciarz. Wynoszenie z pracy materiałów = patrz Helenka, zbudowałem nam garaż, wynosząc materiały przez 3 lata po trochu z firmy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@PMV_Norway najgłośniej krzyczą "złodziej" Ci co najwięcej kradną. Prawda jest taka, że PRLowskie kombinatorstwo jest mocno zakorzenione w narodzie, a najgorsze jest to, że pokolenie tamtych lat uczy swoje dzieci takiego samego kombinowania. Tu nigdy nie będzie dobrze.
  • Odpowiedz
@PMV_Norway: Ale wszystko tak działa w tym kraju:) PO to kradło oczywiście nikt nie powie co dokładnie. Tusk tak samo, kradł. Przed wyborami się straszy złymi Niemcami (???) i standardowo homoseksualistami (???). Znaki zapytania dodałem bo nie rozumiem tego fenomenu sociologicznego. Wszystko się opiera na powtarzanych przez pisowców hasełkach a kiedy trafi się dociekliwy rozmówca to albo się zacinają albo zaczynaja go obrażać.
  • Odpowiedz
@PMV_Norway: Miałem podobną akcję z elektrykiem. Popracował 10 minut, wyżebrał od mojej różowej dwie kawy, godzine p-------ł jaki PiS jest cudowny, po czym skasował 250 zł. Na pytanie o fakturę zaczęły się wykręty, że on druczków nie wziął i w ogóle to ja mu łaski nie robię, że go zamówiłem do tej roboty.
  • Odpowiedz
  • 13
@PMV_Norway Bo wyborcy PiSu sami by kradli jakby mogli, więc jak słyszą o takim obajtku albo Szumowskim to im to imponuje że są tak "zaradni", to dla nich autorytety.
  • Odpowiedz
@agaciksa: @PMV_Norway: OK, już widzę w czym rzecz, faktycznie nie doczytałem. W pierwszej chwili myślałem, że to jakaś historyjka wrzucona w ramach tego profilu, jako jeden z sukcesów, jak bardzo lud popiera suwerena, a to ma być historia z życia admina tego konta .
Moja mea culpa.
  • Odpowiedz
no to udowodnij, że to nieprawda... xD

op bardzo dobrze napisał, bo tak samo jak i ty i ja nie wie, czy to prawda


@agaciksa: ja p------e serio xD Ministerstwo Sukcesów Prawa i Sprawiedliwości to troll konto na Twitterze, które wrzuca śmieszne teksty w stylu

Nie rozumiem krytyki pod adresem @lewy_official On jest po prostu człowiekiem, który kopie piłkę. Nie możemy oczekiwać, że
  • Odpowiedz
historyjki nie biorą się całkiem z d--y niestety


@PMV_Norway: otóż biorą się całkiem z d--y - biorą się z tego, że grupa internautów takich jak ty utrwala sobie jakiś stereotyp pisowca/geja/kierowcy tira/rowerzysty/... więc pisze się zarzutki żeby zagrać idealnie czysty dźwięk na strunach umysłów tych ludzi i żeby zaczęli się w komentarzach lizać po fiutach i pisać "oj tak tak byczq +1" xD

Myślałem że też zarzucasz ale po ilości
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@powaznyczlowiek: czyli jesteś w stanie udowodnić ze takie historie się nie zdarzają? Bo ja nie jestem udowodnić ze się zdarzają, ale równie nie jestem w stanie udowodnić ze nie mają miejsca
  • Odpowiedz
@PMV_Norway: Tak samo jak u mnie w rodzinie. Niektórzy mają po kilka nieruchomości, grube emerytury i "hurr durr by mogli pozabierać tym najbogatszym, leki mi zdrożały o 20zł na miesiąc co robić"
  • Odpowiedz