Wpis z mikrobloga

@PMV_Norway: Tak jak mój wujas xD Koleś robi remonty, czy stawia domy ludziom na czarno, jest zarejestrowany jako rolnik i nie widzi nic złego w waleniu państwa na podatkach, a jak jakaś firma ucieka z płaceniem podatków do rajów podatkowych, to curwi na nich cały wieczór xD
  • Odpowiedz
@PMV_Norway: Hipokryzja jest wpisana głęboko w geny wszystkich PiSowców, z ich elektoratem włącznie.

On kradł za komuny z zakładu? - żaden kłopot, kto nic nie ukradł niech pierwszy rzuci kamień. Zresztą u spowiedzi był i ksiądz powiedział że za zdrowaśkę się zeruje.

PiS "walczy ze złodziejami"? - bardzo dobrze, złodziei najlepiej wymordować (oczywiście sam nie jest złodziejem bo się wyspowiadał już,
  • Odpowiedz
@PMV_Norway: mam takiego bogobojnego znajomego, co przez 11 miesięcy w roku ma "zawieszoną" działalność, odwiesza kiedy uzbiera mu się klientów, że na zus zarobi, zawsze zaczyna rozmowę "na fakturę czy bez?", "operuje" kwotmi netto i oczywiście wychwala PIS pod niebiosa za 500+

Tak, w tym kraju nigdy nie będzie dobrze
  • Odpowiedz
@PMV_Norway: aż przypomniał mi się taksówkarz, który podczas kursu ostro dyskutował z audycją radiową o polityce, wyzywając każdego z osobna od złodziei. Oczywiście na koniec paragonu nie dostałem i spór o cene za przejazd
  • Odpowiedz
@Alpha_Male: prawda jest taka że rączka rączkę myje. Skoro PiS owiec to swojego nie ruszą. Jak jest politycznie aktywny to urząd skarbowy da mu spokój. Będą nękali ludzi z poza układu. I tak to się kręci w tym kraju z kartonu...
  • Odpowiedz
chociaż ty bądź k---a poważny


@powaznyczlowiek: Staram się.

Napisałem, że w pierwszej chwili nie wczytałem się i źle zrozumiałem tekst z obrazka. Skupiłem się na ludzie chwalącym suwerena, natomiast clue wpisu był fakt, że ludzie chwalący walkę z przekrętami, sami robią przekręty na mniejszą skalę. Widzę jaka to jest strona i nigdzie nie twierdzę, że scena z wpisu OPa miała miejsce, niemniej nietrudno mi sobie wyobrazić hydraulika czy jakiegoś budowlańca
  • Odpowiedz
Cóż, w naszym kraju duża część narzekających na "złodziei - polityków" różni się od nich nie uczciwością, tylko tym, że nie mają możliwości (a zwykle i odrobiny intelektu) by robić wały. ¯\_(ツ)_/¯

Jeśli chodzi o szarą strefę to mój podstawowy problem to to, że z działającymi nielegalnie muszą konkurować ci, którzy prowadzą działalność zgodnie z prawem, ze wszystkimi tego konsekwencjami i kosztami (powiedzmy sobie szczerze, absurdalnie dużymi).
To, że budżet państwa traci
  • Odpowiedz
@Ogau: tacy sa najgorsi. Wszystko absolutnie wszystko wiedza, hehe o------m panstwo na rachunku, kto tyle dol synek. A jak nie ma to sie dodrukuje. I pis jedzie z poparciem na tej ciemnocie cynicznie od 6 lat.
  • Odpowiedz
taka klasyczna rozmowa z pisowcem to;
odrzucanie argumentów anty pis
szukanie na siłę wymówek
przy okazji wspomnienie tego co produkuje propaganda tvp że 'no a kto tyle dał? dbają o ludzi!'
  • Odpowiedz