Wpis z mikrobloga

@Daymare: ja pracuje od 9.30 i chętnie bym się zamienił. Tak to o 14 byłbym po robocie a w moim przypadku jeszcze 3, 4 godziny. Rano i tak #!$%@? zrovue, wieczorem tez ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Ten kto wymyślił żeby pracę zaczynać od 6:00 był zbrodniarzem przeciwko ludzkości


@Daymare: największa zbrodnia to szkoła zaczynająca się o 8, zamiast o 9. O ileż życie by było prostsze, gdyby nie trzeba było młodych zrywać z wyra tylko spokojnie by sobie wstawali, wyluzowani jedli śniadanie i zbierali do szkoły...
  • Odpowiedz
@Daymare: Dlatego nigdy nie będę na kogoś robić xddd żeby mi określał ktoś kiedy mam iść do roboty ps. Wcale to nie jest takie trudne ( )
  • Odpowiedz
@g1venchy > W Danii oficjalny tydzień roboczy nie przekracza 38 godzin. W Niemczech natomiast wywalczono 28-godzinny tydzień pracy. Taka umowa została zawarta między IG Metall, a reprezentującym ponad 700 firm Stowarzyszeniem Pracodawców Südwestmetall. Od przyszłego roku pracownik będzie mógł złożyć wniosek o tymczasowe skrócenie wymiaru zatrudnienia. Najdalej po dwóch latach będzie musiał wrócić do standardowego wymiaru, tj. do 35 godzin tygodniowo. Podczas krótszej pracy proporcjonalnie zmniejszone będzie też wynagrodzenie. Z opcji tej
  • Odpowiedz
@Daymare ja pracuje po 12h i nie jest źle dzięki temu, że przerwy sami sobie wyznaczamy np co godzinę na papierosa i trzy dłuższe po 15-30 minut. Niby cały dzień w pracy siedzisz od 7 do 19, ale pracujesz 3 lub 4 razy w tygodniu
  • Odpowiedz
Ten kto wymyślił 8 godzinny dzień pracy to był kawał #!$%@?. 6 godzin to tak akurat, jak masz na 7 na 6 godzin to zostaje potem całe popołudnie a i nie szkoda pospać nawet i 9 godzin


@g1venchy: chyba żartujesz, 4h to max, zaczynasz o 8.00 i kończysz o 12.00, człowiek mniej zmęczony i masz jeszcze czas pospać w środku dnia
  • Odpowiedz
@Daymare to są najlepsze godziny, aby zacząć. O 14 masz juz fajrant. Większość dnia do dyspozycji. Urzędy jeszcze otwarte. Latem to juz w ogóle lux. Ja sam miałem możliwości zaczęcia miedzy 6 a 9, to zawsze o 6 zaczynałem.


@ogrod87: I jak zaczynasz o 6 to wstajesz o 4 czy 5? Nawet zwierzęta nie wstają o takiej godzinie
  • Odpowiedz
zaczynać 9-10 też lipa. Ledwo wrócisz do domu, zjesz, zakręcisz się i trzeba iść spać ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@JarekNoooTego: co Ty gadasz. Po prostu Ci się przesuwa. Idziesz sobie o 2-3 spać. Tyle samo masz czasu wolnego.
  • Odpowiedz
@g1venchy: 8h to sztywne ramy które zrobiłeś sobie we łbie. 8h to okres w którym masz być w pełni do dyspozycji. 8h to kiedy masz być skoncentrowany na robocie. 8h to kiedy masz przekładać robotę nad swoje "niekonieczne" potrzeby, czyli te, które możesz zaspokoić wcześniej albo później. 8h to również czas, w którym bez wyrzutów sumienia możesz zaspokajać swoje konieczne potrzeby, a każdy potrzebuje jeść, odpocząć, na przykład wypić kawę, przemyśleć
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Daymare: zaczynam jak wstanę (koło 8) kończę jak zamknę laptopa (koło 15/16). Na homeofifce nikt nas nie ściga ile stricte siedzimy przed kompem. Robota ma być zrobiona, polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz