Wpis z mikrobloga

Ja dzisiaj na 14, najlepsza zmiana, tak samo wszystko sobie załatwisz, do tego zawsze wyspany, polecam.


@Cesarz_Nieruhato: nigdy nie lubiłem na 14, bo cały poranek o pracy myślałem (albo słabą pracę miałem- w sklepie). Choć lubiłem spokój po 20 i ciszę i piwo po pracy po 22
  • Odpowiedz
@kaaban: protip - człowiekowi lepiej żyje się i funkcjonuje za dnia, w nocy sobie trawy nie skosisz a i trzeźwość umysłu spada, bo organizm szykuje się do spania.


@Shatter: No i w zimę noc kończy się między 7 a 8 a nie o 6, a na pewno nie o 4
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Daymare: Nikt tego nie wymyślał a po prostu różne prace rządzą się różnymi prawami co do godzin.
Godziny pracy to powinno być jedno z kryteriów do decyzji o wyborze danej pracy. Nikt ci przecież nie każe tam akurat pracować.
  • Odpowiedz
@Daymare: E tam, wolę pracować od 6 do 14 niż od 8 do 16. Przed pracą i tak nic nie zdążysz zrobić a po pracy więcej czasu. Tylko że u mnie w rodzinie oboje rodziców wstawało rano więc jestem przyzwyczajony do wstawania o 5-6 godzinie.
  • Odpowiedz
@cojaturobietezzajety: zapomnieli o tych dwóch godzinach w samochodzie w trakcie drogi do i z pracy, oraz o tej godzinie spędzonej na zakupach w markecie i jeszcze o tych dwóch, kiedy trzeba posprzątać w domu i zrobić pranie oraz o tej godzinie na gotowanie obiadu... no to zostają dwie dla rodziny albo dla siebie-wybieraj ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Daymare: dokładnie 6 rano jest dla zwierząt
zawsze się boję że jak stracę swoją pracę w biurze to wyląduje w jakimś obozie pracy na 6.00 kartę odbijać
aż mnie skręca na samą myśl
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@g1venchy: ano bo wymyślili 8h pracy, 8 na sen i 8 dla rodziny, ale o tych przynajmniej 2h dla siebie #!$%@? zapomnieli

@cojaturobietezzajety: jeszcze musisz w ciągu tych 8 godzin dla rodziny przyszykować się do pracy, dojechać i wrócić także nie rzadko jesteś q pracy godzin 10.
  • Odpowiedz