Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1009
@Daymare: @JarekNoooTego: Ten kto wymyślił 8 godzinny dzień pracy to był kawał #!$%@?. 6 godzin to tak akurat, jak masz na 7 na 6 godzin to zostaje potem całe popołudnie a i nie szkoda pospać nawet i 9 godzin
  • Odpowiedz
@Daymare zaczynać 9-10 też lipa. Ledwo wrócisz do domu, zjesz, zakręcisz się i trzeba iść spać ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@JarekNoooTego: protip: jak zaczynasz pracę później to możesz później wstać, czyli później iść spać
  • Odpowiedz
  • 40
@Daymare to są najlepsze godziny, aby zacząć. O 14 masz juz fajrant. Większość dnia do dyspozycji. Urzędy jeszcze otwarte. Latem to juz w ogóle lux. Ja sam miałem możliwości zaczęcia miedzy 6 a 9, to zawsze o 6 zaczynałem.
  • Odpowiedz
@ogrod87: O ile zgadzam się z możliwością ogarnięcia rzeczy na mieście, to powodzenia w wysypianiu się jak musisz wstać 4:30-5, zwłaszcza latem jak o 21 jeszcze słońce świeci a na zewnątrz krzyczą dzieciaki somsiadów.
Ja dzisiaj na 14, najlepsza zmiana, tak samo wszystko sobie załatwisz, do tego zawsze wyspany, polecam.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 57
@g1venchy:

Ten kto wymyślił 8 godzinny dzień pracy to był kawał #!$%@?. 6 godzin to tak akurat, jak masz na 7 na 6 godzin to zostaje potem całe popołudnie a i nie szkoda pospać nawet i 9 godzin


Bo pomijając różnicę w mentalności poprzednich wieków to ośmiogodzinny tryb pracy miał naprawdę 8 godzin bo wszystko się działo wokół komina a nie jak teraz (no w sumie może przed epidemią) że 8
  • Odpowiedz