Wpis z mikrobloga

Ten kto wymyślił żeby pracę zaczynać od 6:00 był zbrodniarzem przeciwko ludzkości.


@Daymare: Przecież to najlepsza pora jeśli pracujesz w 8 godzinnym trybie pracy. Największe #!$%@?ństwo to NOCKA i popołudniowóka

@Daymare zaczynać 9-10 też lipa. Ledwo wrócisz do domu, zjesz, zakręcisz się i trzeba iść spać ( ͡
  • Odpowiedz
@kaaban: po 5 wstawałem. Szedłem spać między 23 a 24. I nie miałem problemu z brakiem snu. Ale to było, jak w biurze pracowałem. Jeszcze przed covidem ogarnąłem sobie pracę zdalną, godziny elastyczne, to zaczynam od 8. I godzinami sam zarządzam w ciągu dnia.
  • Odpowiedz
@Cesarz_Nieruhato: ponad rok wstawałem po 5. Czasami w zimie było gorzej, ale po prysznicu już było spoko. Mogłem iść spać i jechać na 9, ale potem praca do 17, dojazd do domu i większość dnia w plecy.
  • Odpowiedz
@salcefrytki: Jak masz żonę i dzieci to faktycznie się zmienia, ale z resztą to #!$%@?, ja już dzisiaj trening zaliczony, zakupy, porobiłem sobie muzyczkę, teraz obiad się gotuje i jak wszamię to jeszcze zostanie godzina na naukę, 90% rzeczy które robisz po południu możesz też robić rano, pozostałe 10% to jakieś zorganizowe zajęcia gdzie są sztywne godziny. A ze znajomymi i tak większość ludzi spotyka się tylko na weekendy, bo
  • Odpowiedz
@Daymare: chętnie bym zamienił na 6-14 aktualnie mam 7-15 i jakby dało radę to bym był wcześniej w robocie, zerokorkow, spokój poldnia mam i mogę coś jeszcze załatwić na miescie
  • Odpowiedz
najlepiej od 6 zaczynać własnej, jeszcze jak masz 6h dzień pracy. O 12 koniec i można zaczynać drugi etat od 14 do 20


@interpenetrate: Czy Ty kolego postulujesz krótszy dzień pracy, żeby można było wziąć drugi etat i więcej #!$%@?ć? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Daymare: Ależ zazdroszczę. Ja zaczynam o 7 i bym nie pogardziła tą 6. Brak korków na drodze w obie strony, wcześnie zaczynasz, ale i wcześnie kończysz. Zimą jest jeszcze jasno jak wracasz do domu. Idealnie.
  • Odpowiedz
@StukilowaRurzowa paaani kochana ja to #!$%@? na 3 zmianach... Dzisiaj od 7 rano xD mówię z obserwacji. Można sobie siedzieć do 1-2 w nocy, ale przed tv czy kompem a jak człowiek chce coś porobić, gdzieś wyjść to nie ma jak bo o 18 już ciemno się robi
  • Odpowiedz
@xfin: @xfin: dokładnie w końcu mamy najtrwalszy elektorat, jak to nie będą robić jak będą partia kazała? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak na serio - ja w warunkach rynkowych powiedzmy że jak ktoś jest programista to jak najbardziej rozumianym pracę 12h dziennie. I tak się tyle siedzi. A zarobki razy 2, także przez jakiś okres czasu powiedzmy rok dwa lata wow ekstra sprawa,
  • Odpowiedz
Ten kto wymyślił 8 godzinny dzień pracy to był kawał #!$%@?. 6 godzin to tak akurat, jak masz na 7 na 6 godzin to zostaje potem całe popołudnie a i nie szkoda pospać nawet i 9 godzin


@g1venchy: Nikt tego nie wymyślił. Sam możesz się dogadać ile chcesz pracować przecież.
  • Odpowiedz