Wpis z mikrobloga

#bekazlewactwa #dem #dem3000 #kuce #4konserwy #konfederacja #streamable #simp #cuckold #blackpill #gonciarz #gargamel #szarpankizzyciem
Ta tematyka...
Przykre, w co może popaść człowiek, jak spotka jakąś lewicową ideologię. :/

Przypominam, że Dem niedawno nagrał film, w którym wyśmiewał poziom samobójstw mężczyzn mówiąc, że rozwiązaniem byłoby jakby stali się "mniej męscy". () ()
milymirek - #bekazlewactwa #dem #dem3000 #kuce #4konserwy #konfederacja #streamable #...
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ziumbalapl: Nie chcę tutaj zaczynać rozmów na każdy temat.
No właśnie to jest wasza niedorzeczność, że myślicie że to się na siłę, a nawet dosłownie odgórnie wprowadziło, a to był naturalny, samopowstający układ.
I ty to potwierdzasz. Bez zastanowienia. Najgłupsze brednie.

I powiem dlaczego lewica to promuje - bo opiera się na tzw. "nierozwiązywalnym konflikcie", trzeba skonfliktować jak największe grupy społeczne w takich nierozwiązywalnych konfliktach. "Nierozwiązywalnych" - bo wskazujących na konflikt u zupełnych podstaw całej ludzkiej natury, cywilizacji, kultury, dobra i wszystkiego innego. "Konfliktach" - bo zawsze jest w nich mikre ziarno prawdy, które jest pompowane poza wszelkie granice.
Oczywiście to wszystko nie jest dla dobra, nie doprowadzi do niczego dobrego, celem jest samo robienie zamieszania, rozkładanie różnych instytucji, spowolnienia rozwoju(ironiczne że wzięli sobie hasło "postępu"), część chce dosłownie cofnięcia do wspólnoty pierwotnej, bo wyobrażają to sobie jako odpowiednik katolickiego raju Adama i
  • Odpowiedz
@milymirek: Piszesz jak typowy oszolom, który twierdzi, że tamten stan nie był zły, to tylko panika. Otóż był, ale Ty tego nigdy nie odczułeś, więc łatwo jęczeć coś o złym lewactwie xD Czy wyrzucili Cię kiedyś z komunikacji miejskiej za kolor skóry? A może jakaś zła feministka zabrała Ci owoce długiej pracy i przypisala je sobie? Jeżeli ktoś chce takie problemy wskazywać palcem i zapobiegać podobnej dyskryminacji w przyszłości, to
  • Odpowiedz
Widzę że muszę przypomnieć (no zdarta płyta), że uważam że są tam słuszne uwagi w tym czytadle, po prostu pokazałem że część nie jest i część wskazuje powód nie tam gdzie trzeba.
A cały feminizm itp. to już inna bajka, o tym piszę w tych ostatnich wpisach. Ale tego tematu nie chcę rozwijać, ale daję sygnały żeby nie było...

Piszesz jak typowy oszolom, który twierdzi, że tamten stan nie był zły, to tylko panika.


@ziumbalapl: Ja jestem zwolennikiem rozwoju, żeby każdy mógł swoje talenty wykorzystywać, cieszę się na myśl, że np. Afryka kiedyś włączy się do tego wszystkiego, i będziemy mieli np. najnowocześniejszą myśl technologiczną pochodzenia
  • Odpowiedz
@milymirek:

Możesz np. mówić wszystko o niewolnictwie, ale nawet Marks pisał, że był on niezbędny w drodze do (akurat jego ideału) komunizmu.

Samo doprowadzenie do komunizmu wg Marksa i kolegów miało nastąpić poprzez przemoc i przypadkowe ofiary -to mi się mocno z BLM kojarzy, gdzie wybacza się te wybite szyby, okradzionych sklepikarz, pobitych czy zabitych, bo idea rewolucji komunistycznej gotowa na to poświęcenie.

Źle trafiłeś, bo - delikatnie mówiąc - nie lubię komunizmu. Agresywne działania ludzi podpinających się pod BLM uważam
  • Odpowiedz
Źle trafiłeś, bo - delikatnie mówiąc - nie lubię komunizmu. Agresywne działania ludzi podpinających się pod BLM uważam za #!$%@?.


@ziumbalapl: Ale właśnie wiedz, skąd się te idee i zachowania wzięły. I skąd media jak jeden mąż te tematy wyciszały - by wyglądało jakby po napisaniu programu wiadomości naciskały enter z myślą "Marks byłby dumny".
To jest efekt tej konkretnej idei.

LGBT
  • Odpowiedz
Rozwalają mnie te zaklęcia. xD

Takie odwracanie uwagi od tematu poprzez slogany. Mniej myśleć, więcej sloganów! xDD


@milymirek: Ale to po prostu skrótowiec określający ludzi z jakąś tam cechą, nic więcej xD

Pokazałem jaki jest rodowód, tego wszystkiego co kojarzysz z postępem, albo wiesz że jest bliskie komunizmowi, ale myślisz że to jest jakiś nowy etap rozwoju, już bez wypaczeń. A tu nie, to jest ciągle to samo. Oczywiście nieco ulepszone ale ciągle
  • Odpowiedz
Podręcznikowe przykłady miłośników liberalizmu.


@ziumbalapl: A widzisz - boli wskazanie źródeł. Ma boleć. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A jeszcze lepiej, żeby się zreflektować.

Zwróć uwagę, że z precyzją chirurgiczną rozdzielasz zbrodnie wynikające z programu, źródeł swojej ideologii od tych rzekomo fajnych i nowoczesnych jej elementów. A nie rozdzielasz wpływu KK na cywilizację
  • Odpowiedz
@ziumbalapl: To żeś wrzucił obrazek. xD
Koleś układający się z lokalną władzą, żeby załatwić dla nich większe wpływy, stosujący dosłownie mordowanie duchownych katolickich - no jak on mógł wygrać? xDDD
  • Odpowiedz
Koleś układający się z lokalną władzą, żeby załatwić dla nich większe wpływy, stosujący dosłownie mordowanie duchownych katolickich - no jak on mógł wygrać? xDDD


@milymirek: Psssst! To był żart!

A nie rozdzielasz wpływu KK na cywilizację od przestępstw poszczególnych hierarchów, wbrew ideologii.


Kościół od kilkudziesięciu lat tylko szkodzi - garstka pozytywnych zjawisk tego nie zeruje xD Zaczynając od niszczycielskiego wpływu na naukę w czasach freudyzmów, po przypadek Irlandii, czy Australii,
  • Odpowiedz
Psssst! To był żart!


@ziumbalapl: Ooooooooo nieeeeeeeeeeeeeeee! NIE WIEDZIAŁEM ŻE TO ŻART, W KOŃCU TO BYŁ MEM JAK MOGŁEM NA TO WPAŚĆ!!
Psssst! Po prostu zaoruję cię nawet w losowym temacie. :P

Kościół od kilkudziesięciu lat tylko szkodzi - garstka pozytywnych zjawisk tego nie zeruje xD Zaczynając od niszczycielskiego wpływu na naukę w czasach freudyzmów, po przypadek Irlandii, czy Australii, po dziś, gdzie polskie pingwiny mieszają się w politykę i kradną pieniądze, a także są bezkarni i mogą sobie łamać prawo z Panem Zero
  • Odpowiedz