Wpis z mikrobloga

#bekazlewactwa #dem #dem3000 #kuce #4konserwy #konfederacja #streamable #simp #cuckold #blackpill #gonciarz #gargamel #szarpankizzyciem
Ta tematyka...
Przykre, w co może popaść człowiek, jak spotka jakąś lewicową ideologię. :/

Przypominam, że Dem niedawno nagrał film, w którym wyśmiewał poziom samobójstw mężczyzn mówiąc, że rozwiązaniem byłoby jakby stali się "mniej męscy". () ()
milymirek - #bekazlewactwa #dem #dem3000 #kuce #4konserwy #konfederacja #streamable #...
  • 68
@milymirek: Wspaniały artykuł, zwłaszcza podoba mi się ta część:

„Ze wszystkich przypadków molestowania seksualnego przez duchownych, zgłoszonych do prokuratury wschodniego Massachusetts, ponad 90% ofiar było płci męskiej. Najlepsi bostońscy prawnicy, do których zgłaszały się ofiary molestowania księży mówili, że około 95% ich klientów było płci męskiej. Gazeta USA Today przeprowadziła badania wśród osób molestowanych przez księży. Okazało się, że 85% to nastoletni chłopcy. Gazeta doszła do wniosku, że ofiarami 234 księży
@ziumbalapl: Artykuł pokazuje, że tuszuje się w każdej instytucji, w innych często nawet bardziej, wiec to nie jest specyfika ani wyróżnik KK, że to się dzieje.
To znaczy że nadmierne atakowanie i odpowiadanie w każdej rzeczowej rozmowie zmyłką/odwracaniem uwagi typu "a KK pedofile reeeeeeeeeeeee" jest zwyczajnie głupie.

Trzeba te zbrodnie traktować tak jak się traktuje je w każdej innej instytucji.

Od razu zaznaczę, że KK mówi najwięcej o omylności i grzeszności
Artykuł pokazuje, że tuszuje się w każdej instytucji, w innych często nawet bardziej, wiec to nie jest specyfika ani wyróżnik KK, że to się dzieje.


@milymirek: Czy w każdej instytucji przenosi się (po dokonaniu czynów zabronionych) pracowników do tej samej pracy w innym mieście? Czy zdarzały się przypadki, gdzie jakiś pedagog prowadził zajęcia z dziećmi w szkole mając to zakazane sadownie?

To znaczy że nadmierne atakowanie i odpowiadanie w każdej rzeczowej
Czy w każdej instytucji przenosi się (po dokonaniu czynów zabronionych) pracowników do tej samej pracy w innym mieście? Czy zdarzały się przypadki, gdzie jakiś pedagog prowadził zajęcia z dziećmi w szkole mając to zakazane sadownie?


@ziumbalapl: Tam pisali, że to przenoszenie, izolowanie, to praktyka zalecana swego czasu przez psychologów. Że tego nie wymyślił sobie kościół.
I że się ukrywa w każdej instytucji, np. wśród nauczycieli bardzo się to ukrywa. Ale wszędzie.
Tam pisali, że to przenoszenie, izolowanie, to praktyka zalecana swego czasu przez psychologów. Że tego nie wymyślił sobie kościół.


@milymirek: A, no to wszystko spoko. Zamiatanie spraw pod dywan i unikanie kary to super pomysł.

I że się ukrywa w każdej instytucji, np. wśród nauczycieli bardzo się to ukrywa.


Masz jakieś dane na poparcie tej teorii? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale naprawdę nie gadajmy w tym wątku
Ale to Ty ciągniesz ten temat.


@ziumbalapl: Bo nie chcę zostawiać bez odpowiedzi, bo wygląda wtedy, jakby nie było odpowiedzi. :D

A, no to wszystko spoko. Zamiatanie spraw pod dywan i unikanie kary to super pomysł.


@ziumbalapl: Nie zamiatanie tylko izolowanie itd.
Ja tylko referuję artykuł.
I napisałem że " Trzeba te zbrodnie traktować tak jak się traktuje je w każdej innej instytucji." więc nie wiem skąd ten przytyk.
Bo
Nie zamiatanie tylko izolowanie itd.


@milymirek: Gdyby tylko istniał tylko sposób na odizolowanie księdza w taki sposób, by poniósł karę...

Bo istotą jest, że trzeba oddać instytucji to co zrobiła dobrego, a nie jak wytresowany piesek przerywać normalną wymianę zdań tekstami o pedofilii, tak samo jak nie przerywasz każdej rozmowy o nauczycielach mówiąc o pedofilii w szkołach, która jest - jak wynika z artykułu - częstsza.


Z artykułu wynika też, że
Gdyby tylko istniał tylko sposób na odizolowanie księdza w taki sposób, by poniósł karę...


@ziumbalapl: To by trzeba dopytać twórcę artykułu, ale ja to zrozumiałem, że "dawniej się tak robiło" i to nie był pomysł księdza tylko zalecenie najnowszej nauki.
Też widzę tutaj zgrzyt ale to trzeba ewentualnie dopytać.

Z artykułu wynika też, że za pedofilie odpowiada homoseksualizm, co jest tak kosmicznie głupie, że równie dobrze w tej kwestii można cytować