Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jakby moja różowa wchodziła na wykop to bylibyśmy dalej razem xD

Kilka razy na wykopie spotkałem się z opinią, żeby nie chodzić do psychologa płci żeńskiej z kilku tam powodów tylko do facetów.

Mój 5 letni związek zaczął się psuć mniej więcej z rozpoczęciem terapii przez moją różowa u pani psycholog.
Różowa stała się roszczeniowa i stwierdziła, że nie będzie mi płacić polowe za mieszkanie, bo zarabiam więcej od niej.
Przy rozstaniu wypłaciła sobie moje 1500 pln ze wspólnego konta.
Pojawiły się problemy z dzieleniem prac domowych.
I teraz najlepsze: Różowa zaczęła upijać się do zerwanego filmu, zaczęła mylić obcych facetów ze swoich chłopakiem na imprezach.
I stwierdziła, że nie mam prawa zabraniać jej tego robić. Nie miałem też prawa używać siły, gdy zaciągałem ja do domu, w środku nocy przy -10, jak po pijaku uciekała do lasu.

Piękny 5 letni związek poszedł się je**c w ciągu kilku miesięcy, bo mój biedny różowy jak się nakręci to sama nie wie co gada, przez co psycholog stwierdził ze wszystko to moja wina xD.

Przepraszam za brak składni xD

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #605774482f2b84000aacc633
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 14
NagiŻniwiarz: @silnysadyata:
Tutaj OP, piszę z innego urządzenia.
Różowa sama by na to nigdy nie wpadła, za dobrze ja znam.
I tak jej psycholog jest jej koleżanką a nawet przyjaciółką bo taka silna więź się między nimi nawiązała.
Nigdy nie napisałem że pani psycholog coś jej kazała, ona jej tylko powiedziała że wszystko to wina jej facetów w tym / głównie moja.

Zaakceptował: LeVentLeCri
@AnonimoweMirkoWyznania @klarkia
Psycholog nie może prowadzić terapii, jeśli nie ma certyfikatu ukończenia 4 - letniej szkoły terapeutycznej (lub nie jest w jej trakcie). Bez tego nie ma do tego uprawnień i może wyrządzić dużą szkodę na psychice swoich klientów. Psycholog jest natomiast m.in od wydawania opinii psychologicznych, poradnictwa psychologicznego, diagnoz psychologicznych.

Jeśli psycholog (psychoterapeutka?) która leczy twoją dziewczynę i ma z nią koleżeńskie, bliskie relacje to jest to łamanie zasad etycznych tego