Wpis z mikrobloga

Hej Mirki. Fugowalem płytki elewacyjne czy jak one się nazywają. Takie cegiełki. Fuga do tych płytek. Betonowa. Kolor jasnoszary. I na końcu przejechałem gąbka wilgotną bo kurcze ładnie wyrównało fugę. Palcem to tragedia. No i teraz płytki są takie trochę szare. Odbarwienie jest stale czy da się umyć ? Przed fugowaniem gruntowalem płytki kilka razy. Teraz i tak będę musiał przejechać tak przy pozostałych płytkach które będą fugowal żeby nie rzucał się w oczy inny odcień xd a to że są trochę szare to w sumie jak będzie po całości to nie będzie widać xd
#remontujzwykopem #pytanie #budownictwo
  • 21
@kolezka1 najgorsze jest to że liczyłem się z tym. Dam. Akurat kumpel czekał i się spieszyłem. Jutro wyszoruje i może trochę zejdzie. Ale odbarwienia będą. Ale i tak to taka cegiełka że jak będzie po całości to nikt nie zobaczy różnicy
@PolishNail tutaj i tak będzie piecyk więc ona szybko będzie brudna. Ale sama w sobie jest w mega złym stanie. Wszystko krzywe its. Ale to tak ma być xd dlatego jakoś się tym brudem nie przejąłem. Ważne żeby całość była taka. Teraz wyszorowalem jedna i zobaczę jaka będzie jak wsychnie. Jak czysta to ok jak brudna to Lipka