Wpis z mikrobloga

Dom w stanie surowym ukończony.
Łączna wartość tego co na zdjęciu około 5 mln złotych. Chciałbym wykończenie jeszcze zrobić za 2 mln ale nie wiem czy się zmieszczę.

Bekę mam z ludzi którzy kiszą się po blokach bo myślą że budowa domu to jakieś miliardy złotych. Nie, w dzisiejszych czasach można to zrobić w jakieś 5 lat oszczędzając.

Zarabiam około 200k miesięcznie odkładam 150k. Może ktoś powie że żyje przez ten czas jak karaluch ale ja po tym czasie jestem u siebie.
Działka po ojcu więc tu miałem luz ale większość rodziców ma jakieś ziemię więc nie piszcie że nie macie takiego luksusu.

Jeszcze 2 lata oszczędzania na wykończenie i w wieku 38 lat będę miał swój własny pałac.
Pozdro dla wariatów.

#bekazpisu #mieszkanie #dom #przemyslenia #oswiadczenie #chwalesie #budujzwykopem #pieniadze #polska
Pobierz dopeboiYSL - Dom w stanie surowym ukończony.
Łączna wartość tego co na zdjęciu około...
źródło: comment_1616316691ZhGQQfokkakkYYhVzPabYc.jpg
  • 35
Zarabiam około 200k miesięcznie odkładam 150k. Może ktoś powie że żyje przez ten czas jak karaluch ale ja po tym czasie jestem u siebie.

Działka po ojcu więc tu miałem luz ale większość rodziców ma jakieś ziemię więc nie piszcie że nie macie takiego luksusu


@dopeboiYSL: to słabo jak z takimi zarobkami masz taką biedną chatę.

Identyczną co na zdjęciu zbudował z pensji leśnika 5k brutto brat Obajtka.