Wpis z mikrobloga

@Trybun_Plebejski: Zawsze można zaopatrzeć się w wersję cyfrową.

I ja oczywiście wiem, że granie ze znajomymi przy wersji planszowej to zupełnie inna para kaloszy (znam ten ból, też nie mam nikogo do popykania) :)

Wersja cyfrowa ma jednak tę zaletę, że idzie znaleźć ludzi do pogrania i wtedy ilość dodatków zyskuje, bo nie trzeba tego wszystkiego pilnować jednocześnie :)

Aż sobie chyba odpalę wpis, żeby sprawdzić ile Mirków i Mirabelek gra
@JarekNoooTego: My mamy wszystkie dodatki i polecam tak:
Las
Podziemia
Góry
Miasto wiadomo więcej mapy - lepiej :D
Wilkołak oraz/lub Śmierć - gramy że na 1 żniwiarz na 6 wilkołak
Smoki jak chcecie pograć trudno :D

Ważne by nie przekombinować bo tak wypada 1
Zmień z dnia na noc
Karta zdarzeń daj karte proroctwa czy jakoś tak
Pamiętaj o 5 efektach w grze
2 tura jakiegoś zaklęcia
W pewnym momencie gra
@Niebadzlosiem na razie właśnie planuje dokupić smoki bo najczęściej gram tylko z różową więc bez sensu chyba jeszcze rozszerzać plansze i bardziej się ze sobą mijać no i dalej będziemy mogli grać na stole :D z resztą dużych dodatków trzeba by było już iść na podłogę
@JarekNoooTego: E to myślę że może by dało radę bo zobacz sobie "końcowe smoki" sa naprawdę mocne.
Zawsze mozecie sobie dokupić dość trudne podziemia ;P Zauważyłem że od kiedy mamy dodatki to razem wszyscy dizeimy w góry albo do lasu a potem miasto albo podziemia.
@JarekNoooTego: moja i niebieskiego ulubiona planszówka ( ʖ̯)
Odkąd mi ją pokazał to sama raz na jakiś czas gram w wersję online na telefonie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale wiadomo - papierowa wersja najlepsza :D Na święta dałam niebieskiemu dodatek "Miasto" i strasznie szkoda, że nie mamy zbyt kiedy pograć, bo przez głównie pracę mamy mało czasu ( ͡° ʖ