Wpis z mikrobloga

@ltJohnny: Jak leki nie działają, to może warto je zmienić, ja biorę SSRI od grudnia i mimo że nie ma fajerwerków, to jest lepiej. Polecam kontynuować psychoterapię, może u kogoś innego? Są różne nurty psychoterapii, więc też może to być jakaś droga, mnie dopiero za trzecim razem udało się trafić na spoko babkę (1 rok było słuchanie psychologa, potem 2 lata u 2 psychoterapeutów szukania co jest problemem, no i dopiero
@ltJohnny:
Polecam nie szukać kogoś na siłę, tylko na chillu poznawać ludzi, a nuż się trafi ktoś ciekawy. U mnie tak było. Zawsze na wyjebce w związki, a potem myk, już ponad 1,5 roku mam zajęte serduszko.
A widzisz, ja mam szczęście, że w studbazie oferują mi za darmo zdalne sesje u psychoterapeuty. Jak masz spoko net i warunki to tak też można.
Jak ogarniasz angielski, to jeszcze polecam apkę intellect.
@ltJohnny: Oh, damnit. Wysyłam hug. <(° w °)>
No to relacje to też temat do terapeuty. Ale no, każdy ma też trochę inną definicję związku. Jest taki spoko test, 5 języków miłości? Jakoś tak. I niektórzy preferują takie formy wrażania uczuć, inni takie. Ale widzisz, była z tobą trochę czasu, dała ci szansę, to, że się nie udało dopasować – trudno, smutno, ale trzeba się zastanowić co nie wyszło
@ltJohnny: Mam nadzieję, że znajdziesz sposób dla siebie!
Ow, no u mnie introwertzm mocno, a moja połowa jeszcze skrytsza. Warto stawiać granice np. o tym nie chcę mówić (teraz albo wcale), potrzebuję swojej przestrzeni.
Nie wierzyła w moje historie. O tym jak jak byłem bity w szkole. Albo jak pracowałem w jako drwal. Nie wierzyła że była pierwszą dziewczyną którą pocałowałem dopóki nie rozkleiłem się jak ze mną zrywała.
@ltJohnny: Ej, no kurczę, ale to mega nieczułe z jej strony. Damn, takie laski to trzeba olać w takim razie.
U mnie przeżywanie rozdupconego związku, który trwał sporo czasu, trwało mega długo i do tej pory mam jakieś flashbacki xd Daj sobie czas. Im większe się miało oczekiwania, tym gorzej się cierpi :c Pamiętaj, że trudno pogodzić takie sprzeczne rzeczy – chcę kogoś mieć, ale nie jestem w stanie iść na