Wpis z mikrobloga

Największą zbrodnią jaką dokonały rządy PO było pozwolenie na rozwinięcie się takiego populistycznego wrzoda jak pis
  • Odpowiedz
Tez jestem ciekaw dla przykładu najpopularniejsze przykładu pisu

70 milionów sasin, 300? Milionów resporatory szumowskiego

To poprosze o takie przykłady rządów PO ( ͡º ͜ʖ͡º)


@radek7773: Porównanie z d--y. Jak możesz brać takie rzeczy pod uwagę? Za PO nie było epidemii koronawirusa, tylko świńskiej grypy która nie była tak poważna. 70 milionów wicepremier Sasin nie ukradł, tylko przeznaczył je na karty wyborcze. Wtedy był taki
  • Odpowiedz
  • 1
Miał być czasowo podniesiony VAT. Tymczasem ani myśli go obniżyć, nawet teraz tego nie postulują.


@Bounty Co za bełkot. VAT był podniesiony czasowo i niczego nie trzeba było postulować, bo obniżał się sam po 2 latach. To, że nadal obowiązuje jest efektem dwukrotnego już podwyższenia go przez PiS.

Donald Tusk stwierdził, że pieniądze z OFE nie są Polaków, po czym zlikwidował te fundusze. To czyje były te pieniądze, świętego mikołaja?


Kolejna
  • Odpowiedz
wiesz co jest ciekawe? że jak spytałem w innym wątku, co ukradł Obajtek, to spotkały mnie wyzwiska.


@to_po_prostu_ja: A wiesz co jest ciekawe? Że Obajtka nie oskarża się o kradzież tylko o przestępstwo polegające na kierowaniu działalnością gospodarczej w okresie w którym nie mógł on zgodnie z prawem jej prowadzić bo był wójtem i ustawa zabrania oraz o to że nie zgadzają się jego zarobki z majątkiem. xD Ale ty
  • Odpowiedz
Może po prostu prawda jest taka, że cwaniaki u władzy są lepsze od nas pozostałych i potrafią się dorabiać bez łamania prawa


@to_po_prostu_ja: przecież 0bajtek złamał prawo zarządzając spółką i będąc wójtem xD
  • Odpowiedz
@OddajButa123: To jest właśnie ta największa różnica między PO i PiS, że PO to był subtelny złodziejaszek w rękawiczkach który wiadomo, że coś skubał ale robił to po cichu a poza tym był ładnie ubrany i zawsze dzień dobry mówił. A PiS to gangus który wjeżdża z buta na chatę, wiąże mieszkańców i bez pardonu opróżnia im sejf.

A konkretniej: PO udawało, że nie widzi karuzeli VAT, amber gold, lobbingu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@kwiatekelo: 1. Złamano zasady demokratycznego państwa prawa próbując bezprawnie organizować te wybory.
2. Państwo dysponuje służbami specjalnymi, które powinny z urzędu osłaniać każdy taki przetarg. Jak się okazało sprzedawał je gościu związany ze służbami.
Polska nigdy nie istniała tak teoretycznie jak teraz.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@OddajButa123: PO nie było swiete ale wydaje mi sie ze mialo pomysl na to co robic dalej, zreszta niektore z ich pomyslow sa wcielane. PO nie przegralo wyborow tylko przez afere tasmowa. Wydaje mi sie ze glownie poszlo o rozwarstwienie spoleczne. Spoleczenstwo szybko sie bogacilo ale nie wszyscy. To za ich czasow kadra menadzerska dogonila zarobki z UE. Przedsiębiorcy mieli olbrzymie dochody. Minimalna byla smiesznie niska. A bądźmy szczerzy wtedy
  • Odpowiedz
@Jergen przyjacielu, ja wymieniłem podwyższenie wieku emerytalnego szybciej niż Ty a piszę Ci to bo jestem atencyjną k-----ą.
( ͡° ͜ʖ ͡°) ale tak, zgadzam się w 100%. Co więcej ludzie nie dostrzegli, że PO zostawiło PiSowi sporą poduszkę pieniędzy jak na nasze realia i to z niej PiS zbiera laury przez rozdawnictwo +. Jestem zdania, że widzimy efekty rządów PO dopiero podczas rządów PiS i niestety
  • Odpowiedz