Wpis z mikrobloga

  • 233
@OddajButa123 autor zadał konkretne pytanie i jak zwykle nikt nie umie odpowiedzieć tylko poczytaj w internecie ( ͡º ͜ʖ͡º)

Tez jestem ciekaw dla przykładu najpopularniejsze przykładu pisu
70 milionów sasin, 300? Milionów resporatory szumowskiego
To poprosze o takie przykłady rządów PO ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 70
@OddajButa123: PO dość sprawnie kontynuowało politykę cichego przejmowania. OFE czy skandale reprywatyzacyjne w Warszawie choćby to grube miliony na każdej "odzyskanej" działce, PO jeśli nie czerpała zysków bezpośrednio to mocno wspierała ten proceder, zapoczątkowany z resztą przez PiS.

Do PO nie mam żalu o sprzeniewierzanie majątku bardziej niż o marną jakość prowadzonej polityki, oddanie pola Kaczorowi i niezabezpieczenie państwa przed jego zakusami politycznymi.
  • Odpowiedz
@Koliat: to prawda, PO ma dużo na sumieniu, aczkolwiek jak na 8 lat rządów i tak oceniam ich raczej pozytywnie, tym bardzie biorąc pod uwagę to jakie są w tym kraju inne opcje polityczne
  • Odpowiedz
Ja kojarzę Amber gold karuzele VAT przejmowanie nieruchomości i offe ale sam bym się chętnie dowiedział czegoś konkretnego bo na razie słychać tylko coś na zasadzie "Jaś się pobił ale Antek przeklina " więc chciałbym jakieś konkrety żeby móc samemu porównać
  • Odpowiedz