Wpis z mikrobloga

@atencjon: Pierwszy raz jechałeś autostradą? Bo tak się ciągle dzieje, nieważne czy za Tobą jedzie biała Fabia 1.0 w gazie, Porsche 911 Turbo, nowiutki Merc czy rozlatująca się Beemka. I jak masz możliwość zjechać na prawy żeby przepuścić tego "co się spieszy" to jeszcze spoko, zjedziesz sobie i puścisz nerwowego przodem, ale bez przerwy są dzbany oczekujące że jak na prawej jest ciąg ciężarówek czy wolniejszych aut to się będziesz teleportował
Dzisiaj nowy merol mrugał mi światłami gdy jechałem lewym pasem za ciężarówką która robiła manewr wyprzedzania. Nie wiem co dzban oczekiwał że mu zjadę on będzie jechał za ciężarówką, a ja wjadę z powrotem za niego xD


@atencjon: ja jak mam możliwość, to zjeżdżam, wpuszczam, wracam na lewy pas i teraz ja #!$%@? długimi. A jak mu ciężarówka w końcu zjeżdża, to lecę jak #!$%@?, szybko na prawy przed ciężarówki, but
bez przerwy są dzbany oczekujące że jak na prawej jest ciąg ciężarówek czy wolniejszych aut to się będziesz teleportował i wyparujesz jak Ci skończony imbecyl podjedzie pod zderzak i włączy długie.


@ZlodziejBilonownic: no to jak mu się tak spieszy to ja wrzucam prawy kierunkowskaz i zwalniam tak, żeby bezpiecznie wjechać między ciężarówki - najważniejsze nie hamować gwałtownie, będę zwalniał minutę - no trudno, ale zjadę ;)
@atencjon: ja jak mam możliwość, to zjeżdżam, wpuszczam, wracam na lewy pas i teraz ja #!$%@? długimi. A jak mu ciężarówka w końcu zjeżdża, to lecę jak #!$%@?, szybko na prawy przed ciężarówki, but w podłogę i wyprzedzam prawym ślamazarę...


@QI-IQ: życia szkoda na głupie manewry. Wystarczy przeciwmgłowymi dać znać że typ jest za blisko, ew włączyć spryskiwacz ( ͡° ͜ʖ ͡°)