Wpis z mikrobloga

Pytanie pewnie pojawia się raz w tygodniu na tagu, ale #!$%@?, zapłacone ( ͡º ͜ʖ͡º)

Dzisiaj mam mieć dostarczoną paczkę kurierem #pocztex 48, ale nie ma mnie w domu przez cały dzień i szansa na to, że ktoś odbierze jest mała.
Warto zadzwonić i zapytać się, czy da radę podrzucić do budynku ok 3km dalej, gdzie i tak będzie prawdopodobnie jechać, czy to nie ma sensu? Jest szansa, że się na to zgodzi, jak zaproponuje napiwek i flaszkę czy coś podobnego? ( ͡º ͜ʖ͡º) Nigdy tak nie robiłam, więc nie wiem czy patrzą przychylnie na takie prośby, czy raczej się nie zgadzają.

#kurier #pocztapolska #aliexpress (sorki)

  • 8
  • Odpowiedz
@harpiowata: a masz numer do kuriera? Bo zapomnij ze ci na poczcie podadza. Sprobowac zawsze mozesz, aczkolwiek ja bym sie martwil bardziej tym, zeby gosc zostawil awizo, a nie #!$%@? tego pod drzwi albo do sasiada, bo wtedy moze sie okazac, ze nie zobaczysz ani kuriera ani paczki.
  • Odpowiedz
  • 0
@PurpleHaze tak, zawsze na drugi dzień po nadaniu przesyłki dostaje smsa z kodem odebrania paczki i numerem do kuriera, więc o to się nie martwię. Jeśli przyjedzie ten sam co zawsze, to jest bardzo spoko i nigdy nie odwalił takiego numeru.
  • Odpowiedz
  • 0
@arkagham - ja akurat tym typem osoby na pewno nie jestem, staram się szanować czyjąś pracę i jeśli ktoś robi coś nadprogramowo, to zawsze to wynagradzam ;)
@xdevo
@Cointreau
@uBX9qimZwCximxkWwyV7qoRCSqfy72xrjsp
@Beczkowy nie wiem w sumie, czy jest sens wołać, czy jesteście ciekawi tego - no ale zaryzykuję ;)

Zadzwoniłam od razu jak dostałam sms z numerem, niestety ma tylko jeden rejon i jest to moja dzielnica, która jest całkiem spora - więc
  • Odpowiedz