Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 62
55 792 + 81 = 55 873

Warszawski spleen


Dystans krótki, ale parę brakujących warszawskich i okolicznych kwadratów wpadło na wspólnym pedałowanku z @theDOG. Nie ma lepszego czasu na kręcenie się po Wawie jak weekend. Na tygodniu zakrawa o masochizm. Pierwsza godzinka z delikatnym deszczem, potem nawet spoko, tylko wiatr dość mocny.

Strava

Total tiles: 42 438
Max cluster: 8818
Max square: 56x56

#rowerowyrownik #kwadraty

Wpis dodany za pomocą tego skryptu
źródło: comment_1616089595UxA04Qvv6tnLzQsY1zZy02.jpg
  • 6
Nie ma lepszego czasu na kręcenie się po Wawie jak weekend. Na tygodniu zakrawa o masochizm.

@metaxy Jeszcze w nocy nie jest źle ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeszcze w nocy nie jest źle ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@kasin: wiesz, że chyba nigdy nie jeździłem po Wawie w nocy? Tzn. wiadomo że tam o 21-22 tak, ale żeby tak celowo po nocy się włóczyć, to chyba nigdy.
@metaxy: Jaka jest średnia prędkość przelotowa na takim grupetto jeżeli z tego co widziałem wychodzi ok 35 na stravie? Czasami na airbikeu średnia 32 a momentami do porzygu 42-45 było wiec się zastanawiam czy jest sens się wybierać kiedyś :)
wiesz, że chyba nigdy nie jeździłem po Wawie w nocy?

@metaxy Polecam zrobić sobie kiedyś nightride po centrum i Krakowskim Przedmieściu, bo światła podkreślają to, co w Warszawie ładne, a ukrywają to, co niezbyt :) To jedyne miasto w Polsce z taką liczba biurowców, które podświetlone w nocy robią naprawdę duże wrażenie.