Wpis z mikrobloga

@seicel: ja bardziej mam to na myśli, że konfederacja to partia śpiochów, która nigdy nie chciała rządzić. Zobacz jak tylko mają trochę więcej % ozjasz odpala się i obraża połowę Polaków np kobiety. Oni mają ustalony target młodych, nieopierzonych mężczyzn, który nie da im realnej liczby by realnie rządzić. Stąd mogą obiecywać skrajnie kapitalistyczne wizje gospodarki "za ich potencjalnych rządów", ale gdyby do nich doszło, zderzenie z rzeczywistością byłoby bardzo bolesne.
To zależy o jakich konkretnie prawach mowa.


@Prezes_Rafatus: mówi po prostu "prawa", więc chyba ma na myśli "wszystkie".

Zwierzęta nie płacą wcale i nie mają żadnych prawnych obowiązków, w związku z tym nie mogą mieć praw. Bo prawa są odpowiednikami obowiązków.


https://natemat.pl/320955,dobromir-sosnierz-o-zwierzetach-jego-teoria-wywolala-burze-tak-tlumaczy

Simple as dat.

No to brawo, wraz ze Sośnierzem pięknie odnalazłbyś się m.in. pośród organizatorów akcji T4
via Wykop Mobilny (Android)
  • 31
@Prezes_Rafatus:

W sensie mordercy albo pedofila? To owszem, lubię.

Mordercy czyli np. zgwałcona przez ojca 13-latka i jej lekarz dokonujący aborcji? Z pedofilami bym nie liczył, bo Korwin przecież woli oddać dziecko pedofilowi. Małe szanse na jakiekolwiek kary dla nich. Rozumiem, że w pakiecie jest radość z oglądania bitych gejów? Przecież tego chce Braun.
@TheBedThatEats: No to tutaj akurat się z Panem Posłem nie zgadzam.

Dzisiejsze feministki pięknie odnalazłyby się pośród organizatorów akcji t4, bowiem te roszczą sobie prawo do wyboru, które życie nienarodzonego jeszcze człowieka jest mniej warte, więc może zostać wyeliminowane.
Swoją drogą dzięki bardzo za artykuł. Teraz mogę zrównywać poglądy feministek z poglądami niemieckich nazistów.
Bowiem rzeczywiście ludzie, którzy nie partycypują w kosztach, nie powinni partycypować w zyskach.

Simple as dat.

No to tutaj akurat się z Panem Posłem nie zgadzam.


@Prezes_Rafatus: Ty, to się może zdecyduj, bo albo "nie masz kosztów, nie masz zysków. Simple as dat", albo się z panem posłem nie zgadzasz i jednak osobom nieponoszącym kosztów (np. urodzonych z niepełnosprawnością w stopniu znacznym) jednak nie odmawiasz praw. Simple as dat.