Wpis z mikrobloga

@qusqui21: a wiesz ile zarabiają robotnicy za malowanie pokoju i gładź ? zamów se w Warszawie remont i zobacz

więc wcale młotkowy nie ma miski ryżu czy najniższej - a ma czas na rodzinę i znajomych i imprezy
tylko od inteligenta się wiecznie wymaga i wymaga i wymaga
@qusqui21: chcesz powiedzieć, że edukcja w Polsce to najgorsze co można w życiu zrobić ?

nie mówię o EU - wiem ile tam zarabia urzędnik, tam "młotkowy" ma 1/3 urzędnika, nauczyciela
@vilas: twierdze ze system jest tak stworzony, ze garstka sie bogaci kosztem reszty. Mozna popatrzec na stany zjednoczone w latach 60. W domu mogl pracowac tylko maz, i mogl byc mlotkowym. W 1971 stany poluzowaly powiazanie miedzy zlotem i dolarem. I po jakims czasie kobiety juz musialy isc do pracy, zaczal sie eksodus miejsc pracy do chin. PKB stanow wzroslo od tamtego czasu, a ludzie zyja biedniej, oprocz banksterow i innych
@qusqui21: na zachodzie np. urzędnik ma np. 4-7 tysięcy euro (górka to ci techniczni lub managerowie), w Polsce ma np. 2.5-4 tysie,
magazynier na zachodzie ma np. 1500-2000 euro, w Polsce np. 2500-3500 (od inspekcji po ministerstwa) ,
inżynier na zachodzie to i lepiej jak urzędnicy

ja myślę, że to jeszcze to że Polska to kolonia bez przemysłu i państwo teoretyczne przez kolejne ekipy PO SLD i niestety PIS robiące z