Wpis z mikrobloga

@DunningKruger: mam wrażenie, że nauczyłeś się słowa korelacja i teraz jak tylko coś ci nie pasuje to w te tony uderzasz. Wszystko to co przycztaszacz nie jest oczywiście korelacją, przypadkiem (wrzucanie wykresów grypowych xD) ale to co wrzuci ktokolwiek inny to KORELACJA , ok ok
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nihas: A i nie wierzę że jest tu choć jedna osoba z zasady przeciwna szczepieniom (nie przymusowi który nam wymyślają z paszportami itp). Nie wierzę po prostu, musi być trol.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
no i obrażanie, oczywiście się musiał odpalić
@ooooooooaaaaa: marnujesz moj cenny czas typie xD

Jakiego wolisz zebym użył określenia zamiast "korelacja"?

Wybierz:
- odpowiedź matki boskiej zielnej
- wymodlenie
- potęga wyobrazni
- homeopatyczny lockdown
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ooooooooaaaaa: ok odpowiem Ci bo doceniam jak ktoś moimi zrzutami ekranu operuje xD

Na tym etapie jest za wcześnie żeby powiedzieć co jest skuteczne w kwestii szczepień bo ZUPELNIE PRZYPADKOWO podobny przebieg jest co roku (wcześniej grypa, dzis inna sezonowa choroba). Jak napisałem wyżej: na ocenę IRL będzie czas za rok gdy okaże się że wzrostów nie ma.

Na tej samej zasadzie mówiłem rok temu w marcu że wirus nie będzie
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ooooooooaaaaa: @Nihas: a i jeszcze: wbijcie sobie do głowy że ludzie będą mieli podejrzenia i będzie ich coraz więcej. Minął kwartał od czasu rozpoczęcia szczepień i nawet grupy ryzyka nie są zabezpieczone.

Ludzie widzą i będą widzieć w tym przekręt, taka jest natura ludzkiej psychiki i na ten temat coś powiedzieć mogę.
O skuteczności możemy powiedzieć cokolwiek dokladnie za rok.


@DunningKruger: Jaką skuteczność masz na myśli? Samych szczepionek? To jest już potwierdzona wieloma badaniami (i klinicznymi i np. badaniem na ponad milionie osób w Izraelu). Masowych szczepień? No to też już jest potwierdzona właśnie przykładem Izraela xD No chyba, że uważasz, iż szybszy spadek nowych przypadków, ciężkich przypadków itp. w miastach gdzie wcześniej zaczęto szczepienia, większy i szybszy spadek nowych przypadków, ciężkich przypadków
@DunningKruger: Nie jestem pewien co masz na myśli, jeśli dobrze rozumiem to chodzi Ci o to, że grupy ryzyka nie są jeszcze zaszczepione co pozwoliłoby otwierać gospodarkę? To jest wina małych dostaw do UE, w USA czy UK do lata mają być już zaszczepieni wszyscy dorośli.