Wpis z mikrobloga

A atakowania progów przy 60 w ogóle nie skomentuje, do tego nadają się auta z pneumatycznym zawieszeniem a nie ciężkie kobyły udające terenówki.


@BaRi: No, citroene C5 faktycznie lepiej się przez progi leciało. Ale aktualnie mam SUVa, Volvo XC60. To już mój trzeci SUV i bardzo mi sie tym dobrze jeździ. Prześwit wiekszy niż w osobówce. Miejsca w środku więcej niż w "osobowym" odpowiedniku. No i wygoda wsiadania :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PanKracy582: są 19 w sprzedaży do proceeda więc myślę że i 20 na siłę by weszła na niskim profilu.
Co do reszty komentarza to napisałeś tak chaotycznie że nie mam pojęcia o co ci chodzi.
@PDCCH: mi jeżdżąc A6 dużo lepiej pokonuje się dziury czy progi niż np w Discovery sport. Kwestia gustu.

A takim Lincolnem jeździłbym jak #!$%@?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@BaRi:

suvy często mają mniej miejsca od ich odpowiedników w tej samej klasie.

Tak piszą ludzie, którzy wsiedli do crossovera czyli kompaktu na resirach i nazwali go suvem.
Wsiądź w Q7, X7 lub nowe X5, RangeRovera bez dopisków czy nawet choćby Skodę Kodiaqa, a nie q3, x1, karoqa to zobaczysz również różnicę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@tellet: no dobra ale to porównuj X7 do 7, Q7 do A8 itp i nagle różnicy w miejscu nie ma.
Z drugiej strony masz popularne suvy jak mokka czy ateca które są po prostu małe.
Wyraźnie napisałem że porównując suva do zwykłego auta w tej samej klasie nie można mówić o dużej różnicy na korzyść suva jeżeli chodzi o przestronność kabiny.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@BaRi: ziomuś, ale co ma rozmiar felgi do rozmiaru koła? W suvach jest większa średnica KOŁA przez co łagodniej pokonujesz nierówności, w tym progi zwalniające.
Żeby Ci to lepiej zobrazować:.
Ford Focus MK4 r18 235/40
Ford Kuga MK3 r18 225/60
Teraz sobie ładnie policz i zobaczysz różnice.
@Kazach_z_Almaty:

Jak to?! Wlatach 70 weszły jakieś REGULACJE? W AMERYCE? W wolnościowej Ameryce wolnej od eurokomuny która zabija prawdziwa motoryzacje? To nie tylko zła komunistyczna UNIA nakłada regulacje na emisyjności układów spalinowych w samochodach? Nie mów tego fanom Zlomnika i konfederastom, bo się przeraża ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie żeby coś ale właśnie te, i późniejsze regulacje zabiły spory kawał tamtejszej motoryzacji ¯\_(ツ)_/¯