Wpis z mikrobloga

prosta droga do 200 NATURALNIE


@biamiVajs: @DywanTv: Z doświadczenia powiem wam że, naturalnie do 180kg to jeszcze idzie, łatwo i przyjemnie. Schody zaczynają się właśnie 180-200kg, ale wprowadzeniu kilku bardziej zaawansowanych metod treningowych powinno skutkować dojściem do tych 200kg.

200kg+ już naprawdę robi się trudno, trzeba naprawdę indywidualnie podejść, i już sam #!$%@? nie wystarczy. Do tego ciężar robi się na tyle poważny że, wszystkie braki w technice, złe podejście
@IntruderXXL: Zauważyłem, że ostatnio wprowadziłem poprawki do techniki i przełożyło się to na jakość ruchu. Wiadomo, z tymi 200 kg to taki żart, najpierw warto wycisnąć te 160 ( ͡º ͜ʖ͡º) Ale 0 kontuzji, wyciskanie idzie dobrze, więc jestem pozytywnie nastawiony. Nie oszukuję się też, że to nie jest spowodowane głównie wzrostem masy ciała, bo ważę teraz ponad 110 kg, zobaczymy co to będzie, jak zrzucę
@DywanTv: No zawsze budowa siły idzie łatwiej jak zwiększa się jednocześnie masa :) Szczególnie w wyciskaniu dodatkowa masa pomaga, zwiększa stabilność, zmniejsza ROM a to pomaga także redukować kontuzje.

Wiesz śmieją się tutaj ze mnie jak przestrzegam przed kontuzjami, jak można zrobić z siebie wrak... Ale taka prawda! Unikaj kontuzji, bądź zdrowy, i naprawdę osiągniesz taki wynik jaki chcesz.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@In_thrust_we_trust: 19 serii w tygodniu. Liczę od top setów. Czyli jeśli główna seria to np 150 to rozgrzewkowej 130 czy 140 nie liczę, ale back off 140 czy 130 już tak. Tyle serii samego wyciskania, nie licząc hantli czy maszyn.