Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć, z tej strony anon 24 lvl, studiujący zaocznie(uczelnia w innym mieście), posiadający całkiem dobrą pracę, auto, spore oszczędności i duże chęci rozwoju.
Sprawa jest następująca: nie mam znajomych i dziewczyny. Nigdy nie byłem typem imprezowicza, jakoś wolałem się skupić na innych aspektach i w konsekwencji zaniedbałem temat życia towarzyskiego. Jak by nie było covida to mógłbym teoretycznie popróbować jakichś klubów czy barów i pewnie bym jakichś znajomych znalazł powiedzmy w kilka miesięcy takiego częstego chodzenia. Sytuacja jest jaka jest, nie zapowiada się żeby było lepiej(większość miejsc jest zamknięta, lub będzie na zmianę otwierana i zamykana) i moje pytanie jest takie, gdzie waszym zdaniem mogę szukać jakichś nowych kontaktów i/lub dziewczyny bo zaczyna mi psycha siadać :/ #znajomi

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60523acf2f2b84000aacc0c9
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 12
DobraMurzynka: Szczerze, z całego serducha polecam taniec. Nawet jeśli nigdy wcześniej Cię to nie interesowało, nawet jeśli uważasz się za mało "sportowego" typa. Nie dość, że jest to świetne cardio, daje okazję do nawiązania nowych znajomości, jest to czynność raczej grupowa. Ratio płci jest korzystne, jeśli szukasz dziewczyny. Mało tego, taniec, rytmiczne ruchy, sam w sobie pozytywnie wpływa na nastrój (#udowodnione_naukowo xd).
Jest też to okazja do dotyku między ludźmi
ŻarliwaBaba: Powoli robi się cieplej na dworze. Polecam więc jakieś różne grupki skupiające się wokół aktywności fizycznych, np. na fb z danego miasta. Dwie pieczenie na jednym ogniu, bo większość mieszczuchów i tak prawie ciągle siedzi.
Tak więc np.:
- wspólna kalistenika
- biegi
- rower
- wrotki
- deskorolka
Na początku wybulisz może parę stów, ale później masz w zasadzie hobby za free... Aż do następnej zimy.

Zaakceptował: LeVentLeCri