Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem, jak wy jeszcze możecie mieć siłę na jakieś #heheszki, #!$%@? ciągle o lasach, kościołach i przeklejanie tych samych memów od miesięcy.
Żyjemy w państwie opresji, terroru i toksycznego prania mózgu. Nigdy czegoś takiego nie było, żeby minister zdrowia co dwa tygodnie wydawał od nowa przepustki na pracę, na chodzenie do szkoły, na życie. Żarty się #!$%@? juz dawno skończyły.
#koronawirus
  • 79
  • Odpowiedz
bez żadnej zbędnej ideologii konfedeszurów albo innych lampartów


@Sebastian_II_Mordeczka: a ja nie dołączę do żadnych centroświrów u których musi być trochę źle, trochę dobrze, byle po środku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@BarkaMleczna: A dlaczego by mieli nie mieć skoro większość wykopków to piwniczaki którym mama podstawia pod drzwi obiad z pięcioma mielonymi na talerzu i ostatni raz na powierzchni byli jak trzeba było pójść i odebrać dyplom ukończenia gimnazjum?
  • Odpowiedz
Żyjemy w państwie opresji, terroru i toksycznego prania mózgu. Nigdy czegoś takiego nie było, żeby minister zdrowia co dwa tygodnie wydawał od nowa przepustki na pracę, na chodzenie do szkoły, na życie. Żarty się #!$%@? juz dawno skończyły.


@BarkaMleczna: na #!$%@? się mam przejmować czymś, na co nie mam żadnego wpływu?
  • Odpowiedz
@diogene: Wystarczy na przykładzie ostatnich strajków nie być jakimś świrem.

- Strajk przedsiębiorców? Wpadają tam tacy co: Hurr, #!$%@?, wirus nie istnieje, PLANDEMIAAAA
- Strajk lampartów? Wpadają tam tacy co: Hurr, części do roweru najważniejsze, dawać socjal, szumi nie rozumi prowadź!

Nie jestem jak typ napisał wyżej - centrystą - jestem za wolnością i w dupie mam ten cały podział na lewo, prawo i środek. Natomiast tyle mojego co sobie
  • Odpowiedz
@Sebastian_II_Mordeczka: no i co byś stracił jakbyś poparł plandemików a co byś stracił jakbyś poparł Lempart?

Bo do wygrania było wywiezienie pisu na taczkach, gdyby odpowiednio wielu ludzi to zrozumiało.

Myślę żę przez takie myślenie nigdy nie będzie masowych strajków w tym kraju - nikt nikogo nie porwie, zawsze coś ludziom będzie nie pasowało - chyba że zabraknie mięsa i wódki. Tak jak Solidarność wcale nie walczyła o wolność, tylko
  • Odpowiedz
  • 2
Żyjemy w państwie opresji, terroru i toksycznego prania mózgu. Nigdy czegoś takiego nie było, żeby minister zdrowia co dwa tygodnie wydawał od nowa przepustki na pracę, na chodzenie do szkoły, na życie. Żarty się #!$%@? juz dawno skończyły.


@BarkaMleczna: na #!$%@? się mam przejmować czymś, na co nie mam żadnego wpływu?

Bo to ma wpływ na Ciebie!
  • Odpowiedz