Wpis z mikrobloga

#keto #carnivore DZIEŃ 19

Porcje mi się zmniejszyły, po prostu nie jestem w stanie jeść tyle ile na początku. Nawet po zdjęciach można porównać ilości. Oczywiście na śniadanie był galert, ale bez fot.

Na talerzu: mąż trupka, wąszTrupka, czyli wątróbka z kurczaka, duży szprot i ser feta z płatkami chilli.

Na zdjęciu widać krew, wiem o tym bo ja lubię właśnie takie trupki, pół na pół.
Pobierz Jagoo - #keto #carnivore DZIEŃ 19

Porcje mi się zmniejszyły, po prostu nie jestem w ...
źródło: comment_1615989688MisqRA5M3GDbjUgumUvdhm.jpg
  • 13
@allesisthelal zielonka, to czytaj co ja piszę w moich poprzednich postach, a nie spinaj się o zdjęcia. Bo tu nie.tylko chodzi o wygląd. Na zdjęciu nie zobaczysz, czy mam sranie lub nie.
@allesisthelal: jakich "sensownych efektów" się spodziewasz? Każda dieta hipokaloryczna sprawi że schudniesz więc wstawianie jakichkolwiek zdjęć dowodzi jedynie tego że ktoś jadł mniej niż potrzebował do utrzymania obecnej wagi a nie "skuteczności" diety bo to że przy takiej samej podaży kalorii spalisz to samo na lchf czy tam na diecie zachodniej wiadomo już od dłuższego czasu. A tu masz elegancko pokazane jak wyglądają kogoś posiłki na tej konkretnej diecie więc możesz
@allesisthelal: Ja Ci dam przykład. Miesiąc temu wróciłem na carnivore po dłuższej przerwie. Waga startowa 101 kg, po 3 tygodniach 92,7. Waga leci przy normalnym jedzeniu do całkowitej sytości a nawet często się przejadam bo szkoda mi zostawiać świeżego steka. Więc nie chodzi o mniej kalorii bo to nie jest "dieta" na zasadzie, że sobie odmawiasz tak jak sugeruje @Sahkez i nie wiadomo w sumie o co mu chodzi z określeniem
@Pies_Benek: Podstawowej wiedzy? Czyli sugerujesz że możesz jeść więcej kcal niż spalasz i chudnąć? Kurcze, rewelacja. Ciekawe że wszystkie dostępne badania na jakichkolwiek domenach naukowych sugerują zupełnie co innego i biorąc pod uwagę zdroweprzy odpowiedniej podaży kcal spadek % jest praktycznie taki sam. No ale wiadomo, #!$%@?ę niezgodnie z tym co tam sobie uważasz więc się mylę a ty masz rację. Ps. Masz coś na poparcie tych swoich rewelacji czy