Wpis z mikrobloga

  • 39
Nie ogarniam tych wykopowych szurów, ekspertów od pandemii.


Pod koniec lutego info z ministerstwa: idzie 3 fala. Dynamika się odwróciła, mieliśmy spadki, teraz są wzrosty.
Szury: jaka 3 fala, gdzie oni to widzą? Przecież podskoczyło raptem z 3 do 3.5 tys przypadków...

Mijają 2 tygodnie, specjaliści mówią: jest źle, regularnie zwiększa się liczba zarażonych, wolnych łóżek coraz mniej.
Szury: hurr, durr, ściema, zwłoki nie leżą na ulicach, w Stanach nie ma lockdownu jest ok. Robicie dużo więcej testów, kreujecie 3 falę.

Połowa marca: 25 tys pozytywnych przypadków, 450 osób zmarło.
Szury:
pokpok - Nie ogarniam tych wykopowych szurów, ekspertów od pandemii. 
SPOILER

Pod...

źródło: comment_16159830409wsfAu0SJswJezIpI69eO9.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dqdq1: co znaczy ostatnio? Wystarczy że zmieniły się na jesień i udowadnia to manipulację, były wybory to nie robimy testow - wirus jest w odwrocie, druga fala nam nie grozi. Te same osoby, tzw. eksperci.

Ponadto juz kolejny przypadek że jak w środę bedzie X zachorowań to kolejne obostrzenia, wtorek malutko i środa akurat tyle by się zgadzało XD ależ szczęście mają w tym ministerstwie. Świetnie planują widać.
  • Odpowiedz
@dqdq1: dla mnie wystarczy że raz przyłapie kogoś na manipulacji i traci on wiarygodność, nie muszę co tydzień znowu sprawdzać czy ten sam kłamca przestał kłamać.

Lato - jesień mogłem porównać bo sam chciałem złapać się na test i miałem kilku znajomych z koronąwirusem w biurze i na kwarantannach, akurat w ciagu ostatnich dwóch tygodni nikt dookola mnie nie robił testów. Jednak oszust zawsze będzie oszustem.
  • Odpowiedz
@josedra52: pewnie z łapanki tych ludzi biorą, to wcale nie jest tak że więcej osób ma objawy i zgłasza się na test, to pisowska policja jeździ po ulicach, pakuje ludzi do suki i zawozi na przymusowe testy
  • Odpowiedz
@pokpok A ja mówię, że niech będzie nawet 10 razy tyle przypadków i zmarłych. Wirus jest i można na niego umrzeć, mimo tego dosłownie wszystko powinno być otwarte i dosłownie wszystkie biznesy powinny funkcjonować normalnie. Zero ograniczeń, jedynie zabezpieczenia sanitarne jak maski i żele dezynfekujące.
  • Odpowiedz